Kevin Durant naprawdę się nudzi. Leczy kontuzję, ale ma dużo wolnego czasu. Ostatnio pisaliśmy, że wybierał najlepszą piątkę spośród zawodników, z którymi grał wcześniej (pominął Stepha Curry’ego i Russella Westbrook). Teraz w programie Serge’a Ibaki przyznał, że chciałby ostatni sezon w karierze spędzić w lidze hiszpańskiej w barwach FC Barcelony.


– Osiągnąłem tak dużo tak wcześnie, że teraz chcę zobaczyć, czy mogę osiągnąć jeszcze więcej. Chciałbym ostatni sezon w karierze spędzić w Europie – przyznał Durant. Ibaka dopytał, w którym kraju, a KD od razu odpowiedział, że klubie z Barcelony.

– Pewnego dnia chciałbym tam zagrać. To druga najlepsza liga na świecie. Ich mecze wyglądają bardzo fajnie. Gra w Eurolidze może być dobrą zabawą. Wiesz, to są takie myśli, które przychodzą, kiedy siedzisz w domu przed telewizorem. Nie wiem czy to się spełni, ale byłoby to fajne doświadczenie – przyznał Durant.

W Barcelonie grają teraz byli zawodnicy NBA, jak Nikola Mirotic, Alex Abrines, Malcolm Delaney czy Victor Claver.

Ostatnio Kevin Durant musiał wybrać najlepszą piątkę spośród zawodników, z którymi grał już wcześniej w NBA. To też odbiło się sporych echem. Więcej na ten temat tutaj.

KD przechodzi rehabilitację po zerwaniu ścięgna Achillesa podczas czerwcowych finałów. Straci cały obecny sezon. Ma dużo czasu na powrót do zdrowia i budowanie formy. Jak widać wykorzystuje go też w inny sposób.

Czy widziałeś już najnowszy PROBASKET LIVE? Rozmawialiśmy o sytuacji Golden State Warriors i podsumowaliśmy pierwszy tydzień nowego sezonu NBA!

NBA: Durant pominął Curry’ego i Westbrooka!

NBA: Co się dzieje z Warriors? Podsumowanie pierwszego tygodnia NBA

10 KOMENTARZE

 1. A czemu nie w Polsce?Pewnie pominął ten kraj jak Eminem czy ostatnio Kayne West.No ale z drugiej strony mu się nie dziwię. Jak poczyta komentarze ,to też bym pominął cebulandie.Tak nawiasem mówiąc,pracuję już kupe lat za granicą i nie mają dobrego zdania i Polakach.I nie chodzi tu o picie,czy kradzieże -ale najczęściej słyszę, że Polacy nie potrafią uszanować czyjegoś zdania.

  • Polska kiedyś-chonorowe solówki,zgrane ekipy,mniej zazdrości,wiecej sportu na podwórkach, zasady.Polska teraz-joint, konsola,drogie ciuchy,brak braterstwa,donosiciele chodzą normalnie po ulicy.Kiedyś o koszykówce można było porozmawiać, teraz jak masz inne zdanie to nie masz pojęcia i tym sporcie.

  • Pewnie, już Durant leci pędzi, żeby czytać komentarze w polskim internecie…

   I to nie tak, że Polacy nie potrafią uszanować czyjegoś zdania, tylko w przeciwieństwie do bardziej zachodnich krajów, po prostu jesteśmy częściej szczerzy niż mili. Bardzo wielu obcokrajowców to szokuje, szczególnie Amerykanów.

   A cebulakiem, to sam się okazujesz wypisując takie teksty.

  • Inszy chyba nigdy nie pracowałeś dłużej na zachodzie. O Ameryce się nie wypowiadam(bo tam nie mieszkałem).Ale Niemcy,Holandia,Belgia-wstyd się przyznać do polskiej narodowości. Jeden drugiego za pare euro by sprzedał,a jak dostanie kierownicze stanowisko to lepiej tam nie pracować. Ja od paru lat nie pracuje z Polakami i jestem z tego zadowolony. Nie ma libacji ,kradzieży i brudu z czym głównie cebulandia mi się pokazy .

  • A co ma wspólnego stosunek do rodaków do „nieszanowania zdania innych”?
   Libacje, kradzieże i brud? To gdzie pracowałeś? Bo takie zachowania są w każdej nacji (choć z kradzieżami bywa różnie), ale głównie w nizinach, podczas mieszkania w jakichś squatach itp.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj