Mike Conley wraca do pełni zdrowia i w przyszłym sezonie pomoże Memphis Grizzlies wydostać się z przeciętniactwa, w jakim zespół utknął. Swoje sportowe zacięcie rozgrywający odziedziczył po ojcu, który był Olimpijczykiem. Okazuje się także, że był też spektakularnym dunkerem.

Mike Conley Sr podczas Igrzyskach Olimpijskich 1992 zdobył złoty medal w trójskoku. Zatem miał naturalne predyspozycje do tego, by dunkować. W 1992 wziął także udział w konkursie wsadów – wyskakując sprzed linii rzutów wolnych. Zobaczcie sami, wideo robi wrażenie.

Tu natomiast możecie zobaczyć, jak Conley Sr zapewniał sobie olimpijskie złoto…

Ale ale… Mike Conley Jr wcale nie jest od ojca gorszy. Zawodnik Memphis Grizzlies w minionym sezonie musiał radzić sobie z problemami zdrowotnymi. Odzyskał już zdrowie i wydaje się być gotowy do pracy. Natomiast jeśli chodzi o możliwości „lotne”, wcale nie odstaje od swojego ojca.

NBA: Celtics i Irving są dogadani?


Warto nas obserwować:

Szukasz strojów meczowych, t-shirtów, bluz i innych ubrań oraz akcesoriów z logo swojej ulubionej drużyny NBA? Sprawdź ofertę oficjalnego sklepu Nike. Nike jest głównym partnerem NBA.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments