LeBron James to jedno z największych nazwisk w stajni Nike. Nie ma się więc co dziwić, że marka chce go wykorzystywać w przeróżnych inicjatywach. Teraz zaprosiła Jamesa do nagrania wyjątkowej reklamy, której gwiazda Los Angeles Lakers jest narratorem.


Reklama przedstawia historie sportowców, którzy znaleźli się w naprawdę trudnej sytuacji. Jedną z nich jest 1-3 Cleveland Cavaliers z finałów 2016 roku, gdy ostatecznie Cavs wygrali trzy kolejne mecze zapewniając klubowi pierwsze mistrzostwo w jego historii. Przesłanie jest bardzo jasne. – Bez względu na to, w jak wielkie mamy kłopoty, nigdy nie będą tak wielkie, byśmy nie mogli sobie z nimi poradzić.

W reklamie poza LeBronem oglądamy m.in. Serenę Williams, Tigera Woodsa, Cristiano Ronaldo czy Rafę Nadala. Nike od lat specjalizuje się w motywacyjnych reklamach, które przedstawiają historie ich sportowców. Jednak w tym czasie przesłanie jest kluczowe, bo świat walczy ze skutkami czegoś, co nigdy wcześniej nie miało miejsca, więc potrzebuje inspiracji, by się podnieść i wrócić do normalności. – Nic nie może nas powstrzymać – napisał na swoim Instagramie LBJ.

Nowa wielka wyprzedaż w oficjalnym sklepie Nike! Zniżka do 60%!Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments