Skrzydłowy Brooklyn Nets zachorował na COVID-19 i opuści restart sezonu w Orlando – poinformował Adrian Wojnarowski z ESPN. Z kolei Nikola Jokić już wyzdrowiał i powinien pojawić się wraz z Denver Nuggets na Florydzie.


Skład Nets został bardzo mocno przedtrzebiony przez kontuzje, chorobę i indywidualne decyzje zawodników. W tym tygodniu o tym, że nie zagra w Orlando poinformował również Spencer Dinwiddie.

Nets stracili do tej pory: Kyriego Irvinga, Kevina Duranta, Nicolasa Claxtona – którzy zmagają się z kontuzjami, Wilsona Chandlera (skrzydłowy chce spędzić czas z rodziną) oraz DeAndre Jordana, który zakaził się wirusem.

Prince nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji, ale powrót do gry może okazać się niewykonalny. Skrzydłowy osiągał w tym sezonie średnie na poziomie 12 punktów i sześciu zbiórek.

Z kolei dobre wieści płyną z Serbii, gdzie środkowy Denver Nuggets – Nikola Jokić – pokonał koronawirusa. U zawodnika Bryłek zakażenie wykryto 23 czerwca. Teraz ma on dołączyć do zespołu, który zameldował się już w Orlando. Mecze sparingowe rozpoczną się 22 lipca.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments