Gwiazda drużyny Denver Nuggets, Jamal Murray, nie był świadomy tego, że mecz przeciwko Los Angeles Clippers już za dwa dni. W wywiadzie po zwycięskim meczu numer 7 z Utah Jazz Murray był kompletnie zaskoczony taką informacją.


Rywalizacja pomiędzy Utah Jazz oraz Denver Nuggets była niezwykle zacięta. Do wyłonienia zwycięzcy w tej parze potrzebne było aż siedem spotkań. Ostatni mecz był wyrównany do samego końca. Nuggets wygrali różnicą dwóch punktów (80:78). Utah Jazz mieli okazję, by wygrać ostatnim rzutem, lecz nie wykorzystali tej szansy.

Tuż po wygranym spotkaniu, wywiadu udzielił lider zespołu Denver Nuggets, Jamal Murray. Dowiedział się wtedy, że mecz z Clippers już za dwa dni, czyli w czwartek. (Mecz w nocy z czwartku na piątek czasu polskiego). Był nieco zaskoczony, lecz starał się szybko pozbierać myśli.

Denver Nuggets w drugiej rundzie zmierzą się z Los Angeles Clippers. Zespół prowadzony przez Doca Riversa pokonał Dallas Mavericks 4:2, meldując się w następnym etapie rozgrywek. W tym starciu znów będą faworytem, na co na pewno przygotowani są zawodnicy Nuggets. Mimo że mają tylko dwa dni odpoczynku, to na parkiet wyjdą niezwykle zmotywowani.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments