Luka Dončić szturmem podbił parkiety NBA i jest obecnie jednym z najbardziej wartościowych zawodników ligi. Słoweniec wciąż pozostaje jednak bez umowy sponsorskiej z producentem obuwia. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami Willa Caina z ESPN 20-latek może wkrótce zasilić szeregi stajni Jordana.


Dončić związał się umową z Nike, kiedy reprezentował jeszcze barwy Realu Madryt. Podpisany wówczas kontrakt wygasł jednak minionego lata i od tamtego czasu zawodnik pozostaje w tej materii wolnym agentem. Chętnych na współpracę z gwiazdą Mavericks nie brakuje.

W bieżącym sezonie Luka zdecydował się na regularną rotację swoim obuwiem. Dotychczas Słoweńca mogliśmy zobaczyć w butach marki Puma czy Under Armour.

Jeszcze kilka tygodni temu media spekulowały, że ze względu na kontuzję Stephena Curry’ego to właśnie Dončić może zostać nową twarzą UA.

Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że 20-latek zwiąże się z Jordan Brand. Will Cain z ESPN opublikował na Twitterze zdjęcie z opisem jednoznacznie sugerującym nową umowę sponsorską Luki. Informacja obiegła już media, choć wciąż nie otrzymaliśmy oficjalnego potwierdzenia owych doniesień bądź szczegółów współpracy.

Wcześniej umowę z Jordan Brand podpisał pierwszy wybór tegorocznego Draftu, Zion Williamson. 19-latek wciąż nie doczekał się jednak debiutu na parkietach NBA, co mogło w znaczący sposób przyczynić się do zainteresowania współpracą z Dončiciem. Oprócz debiutanta z Nowego Orleanu do stajni Jordana należą również m.in. Russell Westbrook czy Chris Paul.

Chcesz zobaczyć, co obecnie się znajduje w oficjalnym sklepie Nike w kategorii Jordan? Kliknij tutaj.

NBA: Nowe Shaqtin’ A Fool!

NBA: Wielka kariera Ziona? Coraz więcej wątpliwości


Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
The T
The T
22 grudnia 2019 17:31

Air Doncic!