NBA: Lakers podpiszą rozgrywajacego?

3
9321

Los Angeles Lakers obyli się bez żadnej wymiany podczas minionego trade deadline. Nie oznacza to jednak, że już za chwilę nie będą mieli do dyspozycji nowego zawodnika. Podczas ostatniego meczu Jeziorowców, na trybunach Staples Center widziany była Darren Collison.


Collisona zauważono w drugim rzędzie w towarzystwie Jeanie Buss – właścicielki Lakers. Oboje mieli na głowie kaptury.

Collison najprawdopodobniej chciał pozostać incognito, ale nic z tego nie wyszło i chwilę po pojawieniu się w hali, twarz Collisona była już na telebimie. Rozgrywający podjął decyzję o zakończeniu kariery w czerwcu zeszłego roku, tłumacząc to względami religijnymi.

Adrian Wojnarowski z ESPN podał w zeszłym miesiącu, że Collins zamierza wrócić do zawodowego uprawiania sportu, a klubami, którymi miał być zainteresowany to dwie ekipy z Los Angeles.

Zapytany o swoją obecność na meczu, Collison stwierdził, że nie ma to nic wspólnego z jego grą dla Lakers. – Dostałem najlepsze miejsca, więc skorzystałem – powiedział. Jak jednak twierdzą dziennikarze w USA – Lakers próbują przekonać Collisona już od jakiegoś czasu.

LeBron James, który wydaje się mieć sporo do powiedzenia w kwestii tego z kim chce, a z kim niekoniecznie chce grać nie chce bawić się w przepowiadanie przyszłości: – Nie lubię się bawić w przewidywania, nigdy tego nie robiłem. Nie mam za dużo w tej kwestii do powiedzenia, zobaczymy, co przyniesie czas.

Średnie Collisona w przeciągu całej kariery oscylują w granicy 12 punktów i pięciu asyst. 32-latek zna się również z obecnym trenerem Lakers, pod skrzydłami Franka Vogela grał w latach 2010-12.

Zarząd Lakers przez cały sezon stara się ściągnąć do siebie kogoś na rozegranie. Mówiło się o zainteresowaniu osobą Dennisa Schrodera, Bogdana Bogdanovicia czy Derricka Rose’a.

Eksperci dają 50% szans na pozyskanie Collisona przez Lakers. Jeziorowcy mają pełny skład, więc musieliby zwolnić jednego zawodnika, aby zrobić miejsce dla nowej jedynki.

3 KOMENTARZE

  1. Ciekawe co na to Rondo.Chemia nie zostanie zachwiana to jest pewne hehe .Lebron jak kłamie, że nie kontroluję transferów…a do all star jakby mógł to by wziął Supermana, Batmana,Kapitana Amerykę…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here