Kobe Bryant w spotkaniu przeciwko Oklahoma City Thunder naciągnął mięsień Achillesa i zabrakło go w ostatnim spotkaniu Jeziorocwców z Utah Jazz. Jak długo potrwa jego przerwa w grze? Na razie nie wiadomo.Trener Los Angeles Lakers, Bryon Scott bardzo szybko ucina rozmowę ewentualnego powrotu Black Mamby – Nie wiem kiedy będzie gotowy.
Jest to kolejna w tym sezonie przerwa pięciokrotnego mistrza NBA. Bryant nie gra regularnie, co wpływa źle na zawodnika, szczególnie, że jest to jego ostatni sezon w karierze. Nad urazami gracza ubolewają również kibice, którzy przez to nie są w stanie oglądać Black Mamby w akcji.
Spotkanie z Utah Jazz było ósmym meczem w tym sezonie, gdzie na parkiecie zabrakło Kobego Bryanta z powodu urazów. Pojedynek z Thunder był trzecim meczem po powrocie Black Mamby, kiedy to pauzował z powodu urazu prawego barku.
Wszelkie urazy i przerwy w grze nie przeszkadzają zawodnikowi w zdobywaniu mnóstwa głosów na lutowy All Star Game. Gracz Lakers jako jedyny ma ponad milion głosów.
W tym sezonie zdobywa średnio 17,6 punktu, jednak bilans zespołu nie jest zbyt imponujący (8-31).


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here