Patrick Beverley jest w tym momencie niezastrzeżonym wolnym agentem i aktualnie szuka klubu. Sam zawodnik jest zainteresowany trzyletnią umową za minimum 40 milionów dolarów. Cztery kluby są zainteresowane obrońcą.


Zainteresowanie wyrazili zarówno dotychczasowi pracodawcy Patricka Beverley’a, czyli Los Angeles Clippers, jak i ekipy Chicago Bulls, Los Angeles Lakers oraz Dallas Mavericks. Informacje podaje Tim MacMahorn z ESPN.

Agent Beverley’ego, Bill Duffy reprezentuje interesy również Luki Doncicia i jak sam twierdzi jest bardzo ciekaw jak wyglądałaby gra jego klientów w jednej drużynie.

30-letni obrońca w zeszłym roku w barwach Los Angeles Clippers notował średnio 7,6 punktu, 5 zbiórki oraz 3,8 asysty w 78 spotkaniach, w których wystąpił. W lidze jest uznawany za gracza, który potrafi wyprowadzić przeciwników z równowagi. Doświadczył tego Kevin Durant w trakcie pierwszej rundy tegorocznych playoffów pomiędzy Clippers a Golden State Warriors.

Clippers posiadają przestrzeń finansową, aby podpisać kontrakt z obrońcą. Jednak nie wykluczone, że będą chcieli podpisać kontrakt z innym wolnym agentem poziomu All-Star, Kevinem Durantem, Jimmym Butlerem, czy Kawhi Leonardem. Dallas również szukają partnera dla Luki Doncicia, jednak według źródeł są skoncentrowani na pozyskaniu Kemby Walkera, o którego względy zabiegają Boston Celtics.

NBA: Lista wolnych graczy – free agents 2019 i 2020Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mike
mike
28 czerwca 2019 20:45

Po tym jak Wall dostanie za kolejny sezon 37 baniek Beverley powinien dostać minimum 50