Zawodnicy nie mają aktualnie możliwości trenowania w klubie, więc muszą dbać o swoją formę w domowych warunkach. Jaylen Brown przygotowuje się do wznowienia sezonu z wyjątkowym trenerem, ze swoim dziadkiem.


W sytuacji, w której nie ma możliwości korzystania z siłowni oraz organizowania treningów drużynowych każdy z zawodników trenuje w warunkach domowych. O tym, jak to wygląda, pisaliśmy tutaj. Wielu z nich korzysta z różnego rodzaju aplikacji, by dostawać instrukcje co do treningu od klubowych trenerów przygotowania motorycznego.

Jaylen Brown, czyli aktualny zawodnik Boston Celtics, postanowił współpracować wraz ze swoim 78-letnim dziadkiem. Willie Brown ma za sobą jednak spore doświadczenie, ponieważ był sparing partnerem największych bokserskich gwiazd takich jak: Muhammad Ali, czy Joe Frazier.

23-latek podkreśla, że dziadek nie odpuszcza mu podczas sesji treningowych.

Powiedziałem mu, że bardzo go potrzebuje. Chciałem, by przyjechał i pomógł mi w przygotowaniu do ewentualnego powrotu do sezonu. Zareagował bardzo szybko. Mimo że czuję się bardzo komfortowo, trenując razem z nim, to jednak dziadek wyciska ze mnie ostatnie poty – stwierdził Jaylen Brown

Willie Brown spytany o to, jak sprawuje się jego wnuk, stwierdził, że bardzo go zaskoczył.

Na razie jest naprawdę znakomicie. Nie mogę w to uwierzyć, jak ciężko potrafi pracować. Ma to we krwi – podsumował dziadek Jaylena.

W tym sezonie zawodnik Celtics notował statystyki na poziomie 20,4 punktu na mecz, dokładając do tego 6,4 zbiórki. Młoda gwiazda zespołu z Bostonu ma przed sobą wiele lat grania na najwyższym poziomie. Słowa dziadka świadczą, że sumiennie przykłada się do treningów, co zaowocuje na parkietach NBA.


Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ARCZI.PL
ARCZI.PL
20 maja 2020 10:13

O cczym to jest , kogo to obchoddzi?

mnie , dzięi za artukuł