NBA League Pass to jedyna platforma, która gwarantuje dostęp do wszystkich meczów NBA w przekroju całego sezonu regularnego, a także turnieju play-in oraz play-offów. Dlatego na pytanie czy warto odpowiadamy już teraz… Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości! 

Dla tych, którzy dotąd z usług NBA League Pass nie korzystali, przybliżamy, czym w zasadzie jest. 

W dużym skrócie można powiedzieć, że NBA League Pass działa jak Netflix, czy HBO. Na komputerze lub przez aplikację na urządzeniu mobilnym (smartphone, tablet) wybieramy mecz, który chcemy obejrzeć – na żywo lub z odtworzenia. Jedyne czym musimy dysponować, to w miarę szybki internet. NBA League Pass ma też funkcję „pobierania meczów”, czyli np. mając w domu WiFi pobieramy wybrany mecz do aplikacji, a potem w drodze do szkoły, czy pracy, możemy go sobie włączyć i oglądać bez dodatkowych kosztów za dane. 

NBA League Pass oferuje cztery różne pakiety z dwoma możliwościami płatności – miesięcznej lub za cały sezon.

PAKIET 1 –LEAGUE PASS PREMIUM„, czyli pełny pakiet. Wszystkie mecze sezonu zasadniczego, play-offów, Mecz Gwiazd, Konkursy Wsadów, Trójek i inne oraz dostęp do kanału NBA TV. Poza tym ten pakiet umożliwia oglądanie meczów na dwóch urządzeniach jednocześnie. 

Cena Pakietu 1 to: 679,99zł  za rok lub 86,99zł miesięcznie

PAKIET 2 – „LEAGUE PASS„, czyli pełny pakiet. Wszystkie mecze sezonu zasadniczego, play-offów, Mecz Gwiazd, Konkursy Wsadów, Trójek i inne oraz dostęp do kanału NBA TV.

Cena Pakietu 2 to: 599,99zł za rok lub 74,99zł miesięcznie

PAKIET 3 – „TEAM PASS„, czyli możliwość oglądania meczów tylko jednej wybranej przez siebie drużyny w sezonie zasadniczym oraz w play-offach, jeśli do nich awansuje.

Cena Pakietu 3 to: 379,99zł za rok lub 41,99zł miesięcznie

PAKIET 4 – „8-GAME CHOICE„, czyli 8 meczów w miesiącu. Ważne, że to my decydujemy, które mecze chcemy oglądać, a nie że są to mecze, które proponuje NBA.

Mamy 8 tak zwanych kredytów i możemy je wykorzystać nawet w jeden weekend, ale !!! jeśli w danym miesiącu obejrzymy tylko 4 mecze, to w następnym będziemy mieli 12 kredytów, czyli możliwość obejrzenia 12 meczów.

Decydując się na oglądanie danego meczu system zapyta, czy ma pobrać „kredyt” z naszej puli. Jeśli się zgodzimy, a obejrzymy tylko minutę, to „kredyt” uznawany jest za wykorzystany.

Cena Pakietu 4 to: 272,99zł za rok lub 33,99zł miesięcznie

Macie pytania? Tutaj możecie znaleźć WIĘCEJ odpowiedzi. 

Wspieraj PROBASKET

 • Robiąc zakupy wybierz oficjalny sklep Nike
 • Albo SK STORE, czyli dawny Sklep Koszykarza
 • Planujesz zakup NBA League Pass? Wybierz nasz link
 • Zarejestruj się i znajdź świetne promocje w sklepie Lounge by Zalando
 • Ogromne wyprzedaże znajdziesz też w sklepie HalfPrice
 • Zobacz czy oficjalny sklep New Balance nie będzie miał dla Ciebie dobrej oferty
 • Jadąc na wakacje sprawdź ofertę polskich linii lotniczych LOT
 • Lub znajdź hotel za połowę ceny dzięki wyszukiwarce Triverna

 • Subscribe
  Powiadom o
  guest
  10 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy oceniany
  Inline Feedbacks
  View all comments