Golden State Warriors mają za sobą bardzo słaby sezon. Odejście Kevina Durant oraz kontuzja Stephen Curry’ego miały na to ogromny wpływ. Jednak niektórzy podkreślają, jak wielką stratą była kontuzja Klaya Thompsona.Trener Dubs Jarron Collins wspomniał o Thompsonie podczas podcastu NBC ,,Runnin ‚Plays Podcast”. Od samego początku podkreślał, jak ważną postacią jest Klay. Niezwykle docenia jego mentalność i podejście do gry.

Najlepszą cechą Klaya jest to, jak oddaje serce grze. Tak naprawdę nie ma rzeczy, która by go mogła zrazić. Całkowicie się oddaje grze podczas spotkań. Jest to dla mnie prawdziwy zaszczyt, że mogę współpracować z tak świetnymi zawodnikami – powiedział Collins.

Klay Thompson jest bez zwątpienia uznawany za jednego z najlepszych strzelców ostatnich lat. Jednak sam Collins nie uważa, że to jest jego największa zaleta. Sam trener podkreśla, że w jego grze najważniejsze jest podejście i mentalność.

Gwiazda Golden State Warriors zerwał więzadła krzyżowe podczas zeszłorocznych finałów. Podczas meczu z Toronto Raptors zawodnik GSW ucierpiał w starciu z rywalem, po czym momentalnie chwycił się za kolano.

Nieobecność największych gwiazd sprawiła, że w tym roku Warriors walczą jedynie o wysoki pick draftu. Jednak sytuacja nie musi być aż tak krytyczna. Wysoki wybór w drafcie oraz powrót gwiazd do pełnej formy mogą sprawić, że zespół prowadzony przez Steve’a Kerra będzie się liczył w walce o mistrzostwo w następnym sezonie.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments