NBA. Dlaczego Marcin Gortat nie zagra w następnym sezonie?

0
2011

Dlaczego Marcin Gortat nie zagra w przyszłym sezonie NBA? Ile zawodników z obecnej NBA jest od niego lepszych? To tylko dwa z wielu tematów, jakie zostały poruszone w trakcie Studia eWinner LIVE, które poprowadził Michał Pacuda, w jego gościem, oprócz byłego zawodnika NBA, był również Łukasz „Keepthebeat” Szwonder.

ZAKŁAD BEZ RYZYKA W EWINNER

Czy wiesz, na czym polega „zakład bez ryzyka” w eWinner? Po założeniu konta i depozycie, pierwszy „zakład bez ryzyka” polega na tym, że w zależności od wysokości zakładu otrzymamy zwrot tej kwoty na nasze konto gracza pomniejszoną o 12% podatku. Minimalna kwota takiego pierwszego zakładu musi wynosić 20zł. Dla Czytelników PROBASKET po wpisaniu przy rejestracji kodu PROBASKET maksymalna kwota zwrotu wynosi 155zł, zamiast 150. Żeby otrzymać najwyższy, możliwy zwrot, należy zagrać za co najmniej 176,14zł. WAŻNE: zwrot otrzymasz na konto główne, a nie bonusowe, czyli… możesz wypłacić albo obstawiać dalej!  https://imasdk.googleapis.com/js/core/bridge3.470.2_en.html#goog_401000855360p geselecteerd als afspeelkwaliteit

• Każdy gracz, który wpłaci II depozyt na konto otrzymuje bonus, a bonus to 50% wpłaty do 500zł (maksymalna kwota bonusu to 500zł przy wpłacie 1000zł).

• Bonus pojawia się na koncie bonusowym po dokonaniu wpłaty (gracz może grać za bonus, gdy zagra za równowartość wpłaty (może być w kilku zakładach) z kursem minimalnym 1.50 kuponu).

• Aby wypłacić otrzymany bonus, gracz musi zagrać jego równowartością 6 razy, z kursem minimalnym 2.50.

• Jeśli gracz wypłaci wpłacony depozyt w trakcie obracania bonusem, to bonus zostanie anulowany.

• Minimalna kwota bonusu to 10zł przy wpłacie 20zł.

• Link do rejestracji w eWinner znajdziecie tutaj.

• Oferta eWinner przeznaczona jest dla osób pełnoletnich.

Więcej informacji na stronie eWinner>> 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments