Kilka dni temu usłyszeliśmy, że do gry wraca doświadczony Jamal Crawford. Swoje lata świetności ma już dawno za sobą, lecz on wcale nie czuje się staro. Ostatnio wypowiedział się, jak utrzymuje taką formę do tej pory.W 2000 roku Crawford został wybrany w drafcie przez Cleveland Cavaliers. Przez prawie 20 lat gry w NBA pokazał, co potrafi. Swoją obecność w lidze zaznaczył, zdobywając 3 tytuły najlepszego rezerwowego. Przez całą karierę zdobywał średnio 14,6 punktu, 3,4 asysty, 2,2 zbiórki na spotkanie.

Teraz wraca do gry, by pomóc Nets w walce o play-offy. Sam zawodnik zdaje sobie sprawę, że nie będzie odgrywał aż tak ważnej roli w zespole, lecz jego doświadczenie na pewno przysłuży się drużynie z Brooklynu.

Razem z żoną zmieniliśmy dietę kilka lat temu, to był wielki krok w celu utrzymania formy. Ja po prostu kocham tę grę. Ja nie skończyłem 40 lat, ja skończyłem 20 lat dwa razy – stwierdził Crawford.

Były zawodnik m.in. Los Angeles Clippers znalazł sposób na to, by utrzymywać swoje ciało w bardzo dobrej formie przez lata. Teraz fani jego gry będą mogli obserwować go podczas zmagań Nets.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj