Carmelo Anthony zaliczył w barwach Denver Nuggets jedne z najlepszych lat swojej kariery. Jednak w twitterowej sondzie „Kto jest twoim ulubionym zawodnikiem Nuggets w historii?” klub z Kolorado nie zawarł tam jego sylwetki. Z szybką odpowiedzią przyszli za to ludzie odpowiedzialni za media społecznościowe Portland Trail Blazers.


Anthony to trzeci najlepszy strzelec w historii Nuggets. Jest również na trzecim miejscu po względem rozegranych minut i szósty pod względem liczby spotkań. W barwach Nuggets został czterokrotnie wybrany do do kładu All-NBA i trzykrotnie do Meczu Gwiazd. W 2009 roku doprowadził klub z Kolorado do finału konferencji, który przegrali z Los Angeles Lakers. Wydaje się, że to wystarczy, aby uważać go za jednego z najlepszych zawodników w dziejach zespołu.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź aktualnego pracodawcy Melo:

Świetny ruch ze strony Blazers. Jednak ta sytuacja może mieć drugie dno. Nuggets nie napisali „Kto jest najlepszym” a „Kto jest twoim ulubionym” i biorąc pod uwagę, w jaki sposób Anthony pożegnał się z klubem, nie jest najwidoczniej zbyt lubiony w Kolorado, pomimo swoich sukcesów. Czy jest on jednym z najlepszych? Z pewnością, ale nie znaczy to, tyle samo, co ulubieniec kibiców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here