Jeszcze przed zdiagnozowaniem u Alexa Caruso złamanego nadgarstka, Milwaukee Bucks postanowili wrzucić na swojego twittera Alexa Caruso… jedzącego pączka. Spadła na nich prawdziwa lawina, bo nie było to do końca przemyślane. 

Ostatecznie Milwaukee Bucks tweeta usunęli, ale co jego autor miał na myśli? Tweet był klipem, na którym Grayson Allen zjada pączka, pokazuje “okejkę” i schodzi z kadru. Było to zaproszenie na mecz z Sacramento Kings. Niemal natychmiast pod tweetem zespołu z Milwaukee pojawiła się odpowiedź Chicago Bulls, którzy najwyraźniej niedowierzali, że po takim zachowaniu Graysona Bucks postanowili wykorzystać akurat tego zawodnika w celach promocyjnych.

Po jakimś czasie Bucks poszli po rozum do głowy i tweeta usunęli. Niesmak mimo wszystko pozostał, zwłaszcza, że u Caruso zdiagnozowano złamanie nadgarstka i zawodnik Chicago Bulls będzie poza grą przez kolejne sześć / osiem tygodni. Zatem skutki zachowania Allena są bardzo poważne i na ten moment nie wiem, czy liga postanowi się w tą sprawę włączyć i nałożyć na zawodnika Bucks karę. 

W 28 meczach Caruso notował na swoje konto średnio 8,4 punktu, 3,9 zbiórki i 3,9 asysty trafiając 42,9 FG% i 34,5 3PT%. Przed nim kolejna już przerwa, a przecież niedawno wrócił do rywalizacji po uporaniu się ze ścięgnem podkolanowym. Powinien wrócić do gry na kilka tygodni przed rozpoczęciem play-offów. 


Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments