NBA: Brzydkie zachowanie Patricka Beverley

10
3868

Chris Paul kończył swoje dzieło niszczenia Los Angeles Clippers i o ile podobało się to kibicom Phoenix Suns, o tyle zawodnicy zespołu z LA nie byli tym faktem zbytnio pocieszeni. CP3 ewidentnie zaszedł im za skórę, a najdobitniejszym tego przykładem było zachowanie Patricka Beverleya z połowy czwartej kwarty, kiedy został wyrzucony z boiska po tym, jak pchnął rozgrywającego Suns.


Paul trafił trójkę z daleka, Clippers postanowili wziąć przerwę na żądanie, zespoły zmierzały w kierunku swoich ławek rezerwowych, ale Beverley zrobił w międzyczasie coś, co trudno racjonalnie wytłumaczyć. Obrońca Clippers popchnął Paula w plecy, a ten upadł na parkiet. Trafienie CP3 dało Suns 26-punktowe prowadzenie na nieco poniżej sześciu minut przed końcową syreną.

Zawodnik Clippers otrzymał za to przewinienie techniczne i został wyrzucony z parkietu. Skończył zawody z 11 punktami i trzema asystami. Suns prowadzili w tym spotkaniu praktycznie od początku do końca. W drugiej połowie zespół z Arizony okazał się lepszy od swoich rywali o 18 punktów (64:46).

10 KOMENTARZE

 1. Tu nie trzeba żadnego specjalnego komentarza. Wystarczy obejrzeć filmik i dodać: …po prostu Partick Beverley.Bana na 30 kolejnych meczy i spokój.

  • Dawno nie widziałem tak beznadziejnie prostackiego zachowania.Tępe pchnięcie z całej siły rywala, bo się przegrało. O ile jego pajacowanie w przeciągu całej kariery jakoś uchodziło mu płazem, tak teraz myślę że wielu zapamięta to zachowanie i straci do niego szacunek.

 2. Paul coś mu szeptnął miłego chwilę wcześniej, ale nie zmienia to faktu, że beverly to aktualnie największy prostak i dzban w lidze. sam non stop podpuszcza, a dał się zrobić jak niemowlę. żaden z niego koszykarz. mam nadzieję na bana na ładnych kilka meczów w kolejnym sezonie.

  • nieprawda, to Ty jesteś moim drugim kontem.
   nie podszywaj się pod poszywacza!

  • Oż cholera.. No nie Panowie proszę, nie róbcie mi tego. Naprawdę chcecie mi zrobić takie świństwo, żeby pozbawić mnie tego zaszczytnego miana- Podszywacza nr 1 i zasiać w innych Forumowiczach niepewność, co do tej jakże już Wielce Świętobliwie zdefiniowanej kwestii? Chociaż teraz mi przyszło do głowy, że Ci inni Forumowicze, to przecież tak naprawdę my- ci sami trzej (dwaj? jeden?… kurde już sam zajobla dostaję). MATRIX Re-Inwokacja…

 3. CP3 to też niezły cwaniaczek, ten upadek niby po uderzeniu Boogiego…żałosny. Nie zmienia to faktu że Bev przegiął strasznie, ktoś kto reaguje na prowokację jak małe dziecko nie nadaje się do profesjonalnego sportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj