Najlepsza reklama NBA? Wnikliwa analiza i easter eggi

0
1270

Film wydany z okazji 75-lecia NBA jest wyjątkowy, ale prowokuje do kolejnych pytań. Czemu w reklamie nie ma Michaela Jordana? Gdzie jest Shaq? A gdzie Luka?

Twórcy reklamówki odpowiedzieli na te pytania mówiąc, że mamy do czynienia z zaledwie pierwszym materiałem z uniwersum „Alejki NBA”. Jest spora szansa na to, że MJ pojawi się w kolejnych częściach wydawanych na przestrzeni całego najbliższego sezonu.

Czy wyłapaliście wszystkie ciekawostki oraz easter eggi w tej reklamie? Łukasz Szwonder z kanału Keepthebeat przygotował własny materiał, w którym analizuje i wyjaśnia większość nawiązań:

Nie wiesz czym są easter eggi? To ukryte przed treści w interaktywnych produktach cyfrowych (gry, aplikacje, filmy) lub jawne nawiązanie do innej treści, ale w oczywisty sposób niepasujące do treści. Mają najczęściej akcent humorystyczny lub nawiązują do innego znanego produktu.

Zapraszamy na kolejny Podcast PROBASKET Live już we wtorek 19 października o godz. 21:00 na YouTube. To będzie WIELKA ZAPOWIEDŹ SEZONU!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments