Gorąca atmosfera wokół sytuacji Anthony’ego w Knicks wcale nie stygnie. Tym razem Melo w wypowiedzi dla ESPN przyznał, że rozważa rezygnację z zapisu w umowie o zakazie handlu.


Podczas gdy Phil Jackson zastanawia się czy próba przetransferowania Anthony’ego będzie opłacalna, sam zawodnik myśli nad uchyleniem zapisu ze swojego kontraktu, jeśli Knicks będą mieli szansę na poprawę swojej sytuacji. – Chodzi mi o to, że chce wiedzieć czy drużyna ma plan pójść w innym kierunku, bo to jest coś, co trzeba wziąć pod uwagę. – powiedział Melo Timowi MacMahonowi z ESPN.

Musiałbym wszystko rozważyć. Tak jak powiedziałem – wszystkie rozmowy, które odbywają się w tej chwili, są poza moją kontrolą. Nikt nie zadzwonił do mnie. Nikt nie skontaktował się z nikim z mojego sztabu. Na razie się tym nie martwię. – dodał zawodnik.

W ubiegłym tygodniu wychowanek Syracuse powiedział, że pomimo tego, iż chętnie zostałby w Nowym Jorku, to rozważy propozycje transferu z innych drużyn, ponieważ nie jest pewien, czy kierownictwo nie planuje wyproszenia go z Big Apple. – Nie wiem. Nie wiem. Naprawdę nie wiem. To jest coś, co jest poza moją kontrolą w tym momencie. – podsumował Melo.

Knicks podobno próbowali handlować Anthony’ego do Cleveland Cavaliers w zamian za Kevina Love’a, ale ostatecznie Cavaliers odrzucili tą propozycję. Jak na razie wszystkie doniesienia to tylko spekulacje, ale na rozwój wydarzeń będzie pewnie trzeba jeszcze chwilę poczekać.

fot. Mark Runyon | http://basketballschedule.net/

NBA: Cavs dziękują za Melo, kto im pomoże?


Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tkk
Tkk
26 stycznia 2017 18:17

Tylko, że to rozmowa dowodzi że nie ma tematu. Jak do niego zadzwonią to się zastanowi. Nic ponad to, a w oryginale jego wypowiedź jest jeszcze bardziej neutralna. Ten artykuł to niestety bicie piany. No ale dead line się zbliża i będzie coraz więcej tego.

Timur
Timur
26 stycznia 2017 20:17

Love i Liggins za Ibakę i Paytona.

Tkk
Tkk
26 stycznia 2017 21:29
Odpowiedz  Timur

Dla CLE wypas, tylko że Orlando Vucevica chce oddać.

tkk
tkk
27 stycznia 2017 18:47

wrócił temat Melo to LAC. pisałem o tym jakiś czas temu i proponowałem riversa i ridicka (ew. jamal) i wiecie co, tak to miało by wyglądać 😉