„Elevate your greatness”, czyli „podwyższ swoją wielkość” – takim hasłem reklamowany jest nowy model butów sygnowanych nazwiskiem LeBrona Jamesa. Firma Nike i sam zawodnik chcą w ten sposób zachęcić ludzi do pokonania swoich barier i zdobywania swoich osobistych szczytów. Buty zawierają sporo rozwiązań, które pomogą wnieść swoją grę na wyższy poziom. Są przy tym naprawde ładnie wykonane.


Model LeBron 18 „Multi” odzwierciedla miłość LeBrona do jego rodziny, która motywuje go do osiągania nowych poziomów doskonałości zarówno na boisku, jak i poza nim. Ten wielokolorowy fason wyróżnia się przypominającym confetti nadrukiem na podeszwie, grafiką inspirowaną graffiti na wkładce oraz imionami członków rodziny Jamesa na barwnej naszywce zakrywającej zapiętek i wkładkę. Buty te, wyposażone w pełnowymiarową poduszkę Zoom Air i amortyzację MAX Air pod piętą, zostały zaprojektowane dla LeBrona Jamesa, ale pomogą każdemu zawodnikowi wspiąć się na nowy poziom doskonałości.

Pełnowymiarowa poduszka gazowa Zoom Air jest wyjątkowo dynamiczna i pozwala po zwodzie szybko i płynnie ruszyć na kosz. Specjalnie zaprojektowana poduszka MAX Air pod piętą pochłania wstrząsy i rozkłada energię potrzebną do wybicia się do rzutu – zarówno w „trumnie”, jak i na obwodzie. Lekki materiał Knitposite 2.0 w połączeniu z pełnowymiarową poduszką Zoom Air pomoże Ci utrzymać prędkość, dzięki czemu z łatwością wyminiesz obrońców i błyskawicznie dobiegniesz pod kosz.

W taki sposób swoje nowe buty reklamuje sam LeBron:

Wszyscy urodziliśmy się, aby być świetnymi. Wierzę, że wszyscy możemy wznieść się wyżej.

Dla mnie zaczęło się to od młodości i ambicji. Zdobyłem doświadczenie i wykształcenie. Rozwinąłem poświęcenie i umiejętność przewidywania. Połączyłem oczekiwania i umiejętności.

Połączyłem dumę i biznes. Zacementowałem wartości. Zachowałem równowagę pomiędzy koncentracją i porażkami. Zaakceptowałem zmiany i oczekiwania.

Kultywowałem odkrywanie i odkupienie. Wspierałem rozwój i wydajność. Doskonaliłem wizję i intuicję. Równowaga pomiędzy domem i sercem.

Połączyłem obietnice i wytrwałość. Pozostałem konsekwentny i głodny sukcesu. Rozpoznałem swój talent i odpowiedni czas. Doszedłem do poziomu, o którym nigdy nawet nie marzyłem.

Tak jak ja, macie to, czego potrzeba. Nie mogę się doczekać tego, aby zobaczyć, jak wszyscy będziemy się rozwijać.

Linki do nowej kolekcji znajdziecie tutaj -> https://tidd.ly/2GNCc1p

Tak prezentują się nowe buty:Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
icenumerocinq
icenumerocinq
9 października 2020 16:26

Jak na LeBrony to nawet ładne.