Dziś w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów Rosa Radom zmierzy się z tureckim Usak Sportif, a jutro czeka nas intensywny wieczór z europejskimi pucharami. Do zobaczenia będą cztery spotkania, w tym starcie Stelmetu BC z Besiktasem Stambuł. Weekend to tradycyjnie dwa mecze PLK oraz spotkania lig tureckiej i hiszpańskiej. W niedzielny wieczór na antenie Canal+Sport królować będą Cavaliers i Hornets.

wtorek, 8 listopada

15:00 SportKlub: Darüşşafaka Doguş – Fenerbahce (powtórka)
18:20 CANAL+ Sport 2: Rosa Radom – Usak Sportif (na żywo)
20:30 SportKlub: FC Barcelona Lassa – Real Madryt (powtórka)
22:00 SportKlub: Darüşşafaka Doguş – Fenerbahce (powtórka)

środa 9 listopada

0:00 CANAL+ Sport: Rosa Radom – Usak Sportif (powtórka)
0:00 SportKlub: Demir Inşaat Büyükçekmece – Gaziantep Basketbol (powtórka)
6:00 SportKlub: Darüşşafaka Doguş – Fenerbahce (powtórka)
9:00 CANAL+ Sport: Rosa Radom – Usak Sportif (powtórka)
11:00 nSport+ : Rosa Radom – Usak Sportif (powtórka)
11:07 Polsat Sport News: Energa Czarni Słupsk – Anwil Włocławek (powtórka)
15:00 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Besiktas Sompo Japan (powtórka)
15:00 CANAL+ Sport: Rosa Radom – Usak Sportif (powtórka)
17:00 SportKlub: Darüşşafaka Doguş – Fenerbahce (powtórka)
17:50 CANAL+ Sport 2: Besiktas Sompo Japan – Stelmet BC Zielona Góra (na żywo)
18:30 Eurosport 2: Lokomotiv Kubań Krasnodar – Valencia BC (na żywo)
20:05 TVP Sport: CCC Polkowice – Nadieżda Orenburg (na żywo)
20:30 Eurosport 2: CB Bilbao Berri – Chimki Moskwa (na żywo)
20:45 CANAL+ Sport: Besiktas Sompo Japan – Stelmet BC Zielona Góra (powtórka)

czwartek, 10 listopada

0:00 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Besiktas Sompo Japan (powtórka)
2:00 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
9:00 CANAL+ Sport 2: Besiktas Sompo Japan – Stelmet BC Zielona Góra (powtórka)
10:00 Eurosport 2: CB Bilbao Berri – Chimki Moskwa (powtórka)
13:07 Polsat Sport News: Energa Czarni Słupsk – Anwil Włocławek (powtórka)
14:30 TVP Sport: CCC Polkowice – Nadieżda Orenburg (powtórka)
18:00 nSport+: Besiktas Sompo Japan – Stelmet BC Zielona Góra (powtórka)
18:00 Eurosport 2: CB Bilbao Berri – Chimki Moskwa (powtórka)
20:00 CANAL+ Sport: Magazyn NBA Action
20:55 Polsat Sport Extra: FC Barcelona Lassa – Żalgiris Kowno (na żywo)
22:00 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
23:20 TVP Sport: CCC Polkowice – Nadieżda Orenburg (powtórka)

piątek, 11 listopada

0:00 SportKlub: Darüşşafaka Doguş – Fenerbahce (powtórka)
2:00 Eurosport 2: CB Bilbao Berri – Chimki Moskwa (powtórka)
6:00 Eurosport 2: CB Bilbao Berri – Chimki Moskwa (powtórka)
6:40 CANAL+ Sport: Rosa Radom – Usak Sportif (powtórka)
9:00 CANAL+ Sport 2: Magazyn NBA Action
11:30 Eurosport 2: Lokomotiw Kubań Krasnodar – Valencia BC (powtórka)
12:30 Eurosport 2: CB Bilbao Berri – Chimki Moskwa (powtórka)
14:40 Polsat Sport Extra: FC Barcelona Lassa – Żalgiris Kowno (powtórka)
15:00 SportKlub: Darussafaka Dogus – Fenerbahce (powtórka)
18:00 nSport+: Rosa Radom – Usak Sportif (powtórka)
20:30 nSport+: Besiktas Sompo Japan – Stelmet BC Zielona Góra (powtórka)
21:45 Eurosport 2: Lokomotiw Kubań Krasnodar – Valencia BC (powtórka)
22:45 Eurosport 2: CB Bilbao Berri – Chimki Moskwa (powtórka)

sobota, 12 listopada

0:00 CANAL+ Sport: Besiktas Sompo Japan – Stelmet BC Zielona Góra (powtórka)
2:00 CANAL+ Sport: Oklahoma City Thunder – Los Angeles Clippers (na żywo)
6:00 SportKlub: Darussafaka Dogus – Fenerbahce (powtórka)
6:00 nSport+: Rosa Radom – Usak Sportif (powtórka)
9:00 CANAL+ Sport: Oklahoma City Thunder – Los Angeles Clippers (powtórka)
11:55 nSport+: Besiktas Sompo Japan – Stelmet BC Zielona Góra (powtórka)
12:00 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
12:30 Polsat Sport: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – MKS Dąbrowa Górnicza (na żywo)
15:00 SportKlub: Muratbey Usak – Yesilgiresun Belediyespor (na żywo)
16:30 CANAL+ Sport 2: Magazyn NBA Action
17:00 SportKlub: Trabzonspor Medical Park – Istanbul BBSK (na żywo)
19:00 CANAL+ Sport 2: Oklahoma City Thunder – Los Angeles Clippers (powtórka)
22:00 SportKlub: Muratbey Usak – Yesilgiresun Belediyespor (powtórka)
22:00 nSport+: Oklahoma City Thunder – Los Angeles Clippers (powtórka)

niedziela, 13 listopada

1:30 CANAL+ Sport: Toronto Raptors – New York Knicks (na żywo)
2:00 SportKlub: Trabzonspor Medical Park – Istanbul BBSK (powtórka)
6:00 SportKlub: Muratbey Usak – Yesilgiresun Belediyespor (powtórka)
9:00 CANAL+ Sport: Toronto Raptors – New York Knicks (powtórka)
11:15 SportKlub: Magazyn Piąta kwarta
12:30 Polsat Sport: PGE Turów Zgorzelec – Energa Czarni Słupsk (na żywo)
12:30 SportKlub: Real Madryt – Iberostar Tenerife (na żywo)
14:25 nSport+: Magazyn NBA Action
17:00 SportKlub: Fenerbahce – Galatasaray Odeabank (na żywo)
19:00 CANAL+ Sport 2: Toronto Raptors – New York Knicks (powtórka)
20:30 SportKlub: Anadolu Efes – Demir Insaat Buyukcekmece (powtórka)
21:30 CANAL+ Sport: Cleveland Cavaliers – Charlotte Hornets (na żywo)
22:00 SportKlub: Valencia Basket Club – Baskonia (powtórka)

poniedziałek, 14 listopada

0:15 nSport+: Toronto Raptors – New York Knicks (powtórka)
2:00 SportKlub: Fenerbahce – Galatasaray Odeabank (powtórka)
6:00 SportKlub: Muratbey Usak – Yesilgiresun Belediyespor (powtórka)
9:00 CANAL+ Sport: Cleveland Cavaliers – Charlotte Hornets (powtórka)
12:00 SportKlub: Trabzonspor Medical Park – Istanbul BBSK (powtórka)
15:00 SportKlub: Fenerbahce – Galatasaray Odeabank (powtórka)
17:00 SportKlub: Anadolu Efes – Demir Insaat Buyukcekmece (powtórka)
19:00 SportKlub: Real Madryt – Iberostar Tenerife (powtórka)
20:00 CANAL+ Sport 2: Cleveland Cavaliers – Charlotte Hornets (powtórka)
22:00 SportKlub: Muratbey Usak – Yesilgiresun Belediyespor (powtórka)
22:30 nSport+: Cleveland Cavaliers – Charlotte Hornets (powtórka)





ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj