Przedstawiamy zestawienie transmisji telewizyjnych na kolejny tydzień.


Piątek, 31 grudnia
1:00 Canal+ Sport 2: Brooklyn Nets – Philadelphia 76ers (na żywo)
2:00 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – UCAM Murcia
6:00 SportKlub: Petkim Spor – Merkezefendi Belediyesi
9:00 Polsat Sport News: Polski Cukier Pszczółka Start Lublin – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
10:00 Canal+ Sport: Brooklyn Nets – Philadelphia 76ers
11:30 SportKlub: Beijing Ducks – Sichuan Blue Whales
14:00 SportKlub: ratiopharm ulm – BG Göttingen
16:00 Canal+ Sport 2: Brooklyn Nets – Philadelphia 76ers
16:20 SportKlub: Valencia BC – Monbus Obradoiro
18:20 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – UCAM Murcia
19:00 Canal+ Sport: Boston Celtics – Phoenix Suns (na żywo)
20:40 SportKlub: HDI Sigorta Afyon Belediye – Darüşşafaka Tekfen
23:20 SportKlub: Bourg-en-Bresse – JDA Dijon

Sobota, 1 stycznia
2:00 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – UCAM Murcia
6:00 SportKlub: Tofaş – Galatasaray NEF
8:00 Canal+ Sport: Boston Celtics – Phoenix Suns
8:15 SportKlub: ratiopharm ulm – BG Göttingen
14:00 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – CSP Limoges
15:00 nSport+: Boston Celtics – Phoenix Suns
16:00 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Darüşşafaka Tekfen (na żywo)
18:00 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – UCAM Murcia
18:50 Polsat Sport Extra: WKS Śląsk Wrocław – Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski (na żywo)
20:00 SportKlub: Mecz gwiazd ligi francuskiej
20:00 Canal+ Sport 2: Boston Celtics – Phoenix Suns

Niedziela, 2 stycznia
0:30 Canal+ Sport: Milwaukee Bucks – New Orleans Pelicans (na żywo)
1:25 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Darüşşafaka Tekfen
6:00 SportKlub: Zhejiang Lions – Beijing Ducks
8:40 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Darüşşafaka Tekfen
9:00 Canal+ Sport: Milwaukee Bucks – New Orleans Pelicans
11:00 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Frutti Extra Bursaspor (na żywo)
13:30 SportKlub: Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Bahçeşehir Koleji (na żywo)
14:00 nSport+: Milwaukee Bucks – New Orleans Pelicans
16:00 SportKlub: Galatasaray – Türk Telekom (na żywo)
17:20 Polsat Sport: WKS Śląsk Wrocław – Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
18:25 nSport+: Real Madryt – Barca (na żywo)
18:30 SportKlub: Real Madryt – Barca (na żywo)
20:20 SportKlub: Unicaja – Casademont Saragossa (na żywo)
21:30 Canal+ Sport: Toronto Raptors – New York Knicks (na żywo)
22:20 SportKlub: Hamburg Towers – ALBA Berlin

Poniedziałek, 3 stycznia
0:35 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Frutti Extra Bursaspor
3:05 SportKlub: Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Bahçeşehir Koleji
6:00 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Darüşşafaka Tekfen
6:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
8:20 SportKlub: Sichuan Blue Whales – Zhejiang Chouzhou
9:00 Canal+ Sport 2: Toronto Raptors – New York Knicks
10:35 SportKlub: CB Bilbao Berri – Herbalife Gran Canaria
12:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
12:45 SportKlub: Zhejiang Lions – Beijing Ducks
13:00 nSport+: Toronto Raptors – New York Knicks
15:55 SportKlub: ratiopharm ulm – BG Göttingen
17:20 Polsat Sport Extra: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – Asseco Arka Gdynia (na żywo)
18:15 SportKlub: Semt77 Yalovaspor – Anadolu Efes (na żywo)
19:00 Canal+ Sport 2: Toronto Raptors – New York Knicks
21:25 nSport+: Valencia BC – Herbalife Gran Canaria (na żywo)
21:30 SportKlub: Valencia BC – Herbalife Gran Canaria (na żywo)
23:25 SportKlub: ratiopharm ulm – BG Göttingen

Wtorek, 4 stycznia
1:40 SportKlub: Hamburg Towers – ALBA Berlin
3:50 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Darüşşafaka Tekfen
6:00 SportKlub: Galatasaray – Türk Telekom
8:15 SportKlub: Tianjin Ronggang Gold Lions – Guangdong Southern Tigers
10:30 SportKlub: UCAM Murcia – Real Madryt
12:00 Polsat Sport News: Euroliga
13:00 SportKlub: Xinjiang Flying Tigers – Qingdao Eagles (na żywo)
15:20 SportKlub: Semt77 Yalovaspor – Anadolu Efes
19:00 SportKlub: Barca – BAXI Manresa
20:25 nSport+: San Pablo Burgos – Darussafaka Takfen (na żywo)
21:30 SportKlub: Valencia BC – Herbalife Gran Canaria (na żywo)
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)
23:00 SportKlub: Semt77 Yalovaspor – Anadolu Efes

Środa, 5 stycznia
1:40 SportKlub: Pinar Karsiyaka – Darüşşafaka Tekfen
3:50 SportKlub: Galatasaray – Türk Telekom
6:00 SportKlub: Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Bahçeşehir Koleji
8:20 SportKlub: Sichuan Blue Whales – Fujian Sturgeons
9:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
10:35 SportKlub: Club Joventut Badalona – Real Madryt
12:30 SportKlub: Valencia BC – Herbalife Gran Canaria
12:50 nSport+: Koszykarska Liga Mistrzów
22:20 SportKlub: Semt77 Yalovaspor – Anadolu Efes

Czwartek, 6 stycznia
1:40 SportKlub: Galatasaray – Türk Telekom
3:50 SportKlub: Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Bahçeşehir Koleji
6:00 SportKlub: Tofaş – HDI Sigorta Afyon Belediye
8:20 SportKlub: Liaoning Flying Leopards – Tianjin Ronggang Pioneers
10:55 SportKlub: Casademont Saragossa – Bitci Baskonia
12:50 nSport+: Koszykarska Liga Mistrzów
17:20 Polsat Sport Extra: King Szczecin – Polski Cukier Pszczółka Start Lublin (na żywo)
20:45 Polsat Sport Extra: Real Madryt – UNICS Kazań (na żywo)
23:00 SportKlub: Valencia BC – Herbalife Gran Canaria





ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here