Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.

Poniedziałek, 25 lipca

6:00 SportKlub: Lenovo Tenerife – Club Joventut Badalona
8:00 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Barça
10:20 SportKlub: Shanxi – Longshi
12:45 SportKlub: Guangsha – Shanghai
18:50 SportKlub: BG Göttingen – ratiopharm ulm
22:20 SportKlub: Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Semt77 Yalovaspor

Wtorek, 26 lipca

1:00 SportKlub: Pau-Lacq-Orthez – AS Monaco Basket
6:00 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Barça
8:25 SportKlub: Valencia Basket – Bitci Baskonia
10:35 SportKlub: Guangdong – Tianjin
12:30 SportKlub: Guangsha – Liaoning
16:20 SportKlub: NINERS Chemnitz – FC Bayern Monachium
18:15 SportKlub: Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes
21:15 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Pinar Karsiyaka

Środa, 27 lipca

2:45 SportKlub: Pau-lacq-orthez – AS Monaco Basket
6:00 SportKlub: Valencia Basket – Bitci Baskonia
8:15 SportKlub: Club Joventut Badalona – Lenovo Tenerife
9:55 TVP Sport: City Tour: Silesia Basket (ksozykówka 3×3)
10:10 SportKlub: Guangsha – Liaoning
12:40 SportKlub: Liaoning – Guangsha
17:55 SportKlub: Telekom Baskets Bonn – HAKRO Merlins Crailsheim

Czwartek, 28 lipca

1:05 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – AS Monaco
3:50 SportKlub: Valencia Basket – Bitci Baskonia
6:00 SportKlub: Club Joventut Badalona – Lenovo Tenerife
8:00 SportKlub: Liga hiszpańska
10:25 SportKlub: Liaoning – Guangsha
13:00 SportKlub: Liaoning – Guangdong
15:30 SportKlub: Telekom Baskets Bonn – FC Bayern Monachium
17:20 SportKlub: Gaziantep Basketbol – Pinar Karsiyaka
23:45 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – AS Monaco

Piątek, 29 lipca

4:05 SportKlub: Club Joventut Badalona – Lenovo Tenerife
6:00 SportKlub: Real Madryt – Bitci Baskonia
8:00 SportKlub: Barca – Club Joventut Badalona
9:55 SportKlub: Shanghai – Shenzen
12:40 SportKlub: Longshi – Shanxi
15:25 SportKlub: ratiopharm ulm – Bayern Monachium
17:25 SportKlub: Bahcesehir Koleji – Tofas
23:25 SportKlub: AS Monaco – ASVEL Lyon-Villeurbanne

Sobota, 30 lipca

4:00 SportKlub: Real Madryt – Bitci Baskonia
6:00 SportKlub: Barca – Club Joventut Badalona
9:00 CANAL+ Sport: NBA Offseason
10:00 SportKlub: Quingdao – Sichuan
12:05 SportKlub: Shanghai – Tianjin
16:30 SportKlub: Bayern Monachium ALBA Berlin
18:40 SportKlub: Darussafaka – Buyukcekmece Basketbol

Niedziela, 31 lipca

0:50 SportKlub: AS Monaco – ASVEL Lyon-Villeurbanne
3:05 SportKlub: Barca – Club Joventut Badalona
6:05 SportKlub: Real Madryt – Bitci Baskonia
9:00 Canal+ Sport 2: NBA Offseason
10:00 SportKlub: Shandong – Liaoning
11:00 Canal+ Sport: NBA Offseason
12:05 SportKlub: Beijing – Shanghai
16:30 SportKlub: NINERS Chemnitz – ALBA Berlin
18:30 SportKlub: Buyukcekmece Basketbol – Aliaga Petkim Spor
20:40 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – AS Monaco








ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj