Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


Poniedziałek, 20 września
6:00 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – AS Monaco Basket
8:15 SportKlub: Valencia BC – TD Systems Baskonia
12:30 Polsat Sport Extra: Polski Cukier Pszczółka Start Lublin – King Szczecin
17:30 Polsat Sport Extra: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski – Anwil Włocławek
19:25 SportKlub: Valencia BC – TD Systems Baskonia
21:40 SportKlub: Casademont Saragossa – BAXI Manresa
23:00 Polsat Sport Extra: Enea Zastal BC Zielona Góra – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Wtorek, 21 września
2:00 SportKlub: Boulogne-Levallois – Orléans Loiret Basket
6:00 SportKlub: Pinar Karşiyaka – Fenerbahçe Beko
8:15 SportKlub: Casademont Saragossa – BAXI Manresa
11:00 Polsat Sport Extra: Enea Zastal BC Zielona Góra – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
12:40 nSport+: TD Systems Baskonia – Valencia BC
20:30 Polsat Sport News: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski – Anwil Włocławek
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga (magazyn)

Środa, 22 września
1:55 SportKlub: Bourg-En-bresse – Limoges CSP
6:00 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – Limoges CSP
8:10 SportKlub: Real Madryt – Hereda San Pablo Burgos
9:35 TVP Sport: Letnie igrzyska olimpijskie, koszykówka 3×3, mecze: Polska – Japonia i Polska – Łotwa
10:20 TVP Sport: Letnie igrzyska olimpijskie, koszykówka 3×3, mecze: Polska – Serbia, Rosyjski Komitet Olimpijski – Polska
21:30 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Barça Lassa (na żywo)

Czwartek, 23 września
2:00 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – Elan Chalon-sur-saone
6:00 SportKlub: Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko
8:05 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Barça Lassa
9:30 TVP Sport: TVP Sport: Letnie igrzyska olimpijskie, koszykówka 3×3, mecze: Polska – Chiny i Polska – Holandia
10:15 TVP Sport: Letnie igrzyska olimpijskie, koszykówka 3×3, mecze: Polska – Holandia i Rosyjski Komitet Olimpijski – Łotwa
11:00 Polsat Sport Extra: Energa Basket Liga
17:20 Polsat Sport Extra: King Szczecin – Enea Zastal BC Zielona Góra (na żywo)
20:30 SportKlub: ALBA Berlin – Telekom Baskets Bonn (na żywo)

Piątek, 24 września
1:50 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – AS Monaco Basket
6:00 SportKlub: Boulogne-Levallois – JDA Dijon
8:10 SportKlub: ALBA Berlin – Telekom Baskets Bonn
17:20 Polsat Sport Extra: Twarde Pierniki Toruń – GTS Gliwice (na żywo)
19:00 SportKlub: BAXI Manresa – Valencia BC (na żywo)
21:30 SportKlub: MoraBanc Andorra – Real Madryt (na żywo)
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga

Sobota, 25 września
0:00 CANAL+ Sport: MoraBanc Andorra – Real Madryt
2:15 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – Limoges CSP
6:00 SportKlub: Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko
8:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Clippers – Utah Jazz
8:20 SportKlub: BAXI Manresa – Valencia BC
10:00 CANAL+ Sport: Atlanta Hawks – Philadelphia 76ers
14:00 SportKlub: MoraBanc Andorra – Real Madryt
17:20 Polsat Sport Extra: Anwil Włocławek – Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (na żywo)
18:00 SportKlub: Barça – Río Breogán (na żywo)
20:40 CANAL+ Family: Unicaja Malaga – Herbalife Gran Canaria (na żywo)
21:45 SportKlub: Unicaja Malaga – Herbalife Gran Canaria
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga

Niedziela, 26 września
6:00 SportKlub: Boulogne-Levallois – ASVEL Lyon-Villeurbanne
8:15 SportKlub: ALBA Berlin – Telekom Baskets Bonn
15:15 SportKlub: Barça – Río Breogán
17:20 Polsat Sport Extra: Asseco Arka Gdynia – WKS Śląsk Wrocław (na żywo)
17:25 SportKlub: Unicaja Malaga – Herbalife Gran Canaria
20:00 SportKlub: Real Madryt – Monbus Obradoiro (na żywo)
23:00 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
23:45 SportKlub: ALBA Berlin – Telekom Baskets Bonn





ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here