Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.


środa, 19 maja
0:30 CANAL+ Sport: Indiana Pacers – Charlotte Hornets (na żywo)
3:00 CANAL+ Sport: Boston Celtics – Washington Wizards (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Indiana Pacers – Charlotte Hornets
11:00 CANAL+ Sport: Boston Celtics – Washington Wizards
18:15 nSport+: Koszykówka NBA
19:00 SportKlub: MHP Riesen Ludwigsburg – Brose Bamberg (na żywo)
21:10 nSport+: Barca – TD Systems Baskonia (na żywo)
21:50 SportKlub: Barca Lassa – TD Systems Baskonia

czwartek, 20 maja
0:05 SportKlub: Shanxi Loongs – Zhejiang Guangsha Lions
1:30 CANAL+ Sport: Memphis Grizzlies – San Antonio Spurs (na żywo)
4:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Lakers – Golden State Warriors (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Memphis Grizzlies – San Antonio Spurs
11:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Lakers – Golden State Warriors
18:00 nSport+: Koszykówka NBA
21:00 CANAL+ Sport: Los Angeles Lakers – Golden State Warriors
21:15 SportKlub: Real Madryt – RETAbet Bilbao Basket (na żywo)
23:15 SportKlub: MHP Riesen Ludwigsburg – Brose Bamberg

piątek, 21 maja
2:00 CANAL+ Sport: Play-In Konferencji Wschodniej (na żywo)
9:00 CANAL+ Sport: Play-In Konferencji Wschodniej
17:30 Polsat Sport News: Energa Basket Liga
18:00 nSport+: Koszykówka NBA
20:30 SportKlub: Movistar Estudiantes – Hereda San Pablo Burgos
21:00 CANAL+ Sport 2: Koszykówka NBA

sobota, 22 maja
1:00 CANAL+ Sport: Play-In Konferencji Zachodniej (na żywo)
1:40 SportKlub: Beijing Ducks – Sichuan Blue Whales
9:00 CANAL+ Sport: Play-In Konferencji Zachodniej
9:35 SportKlub: Casademont Saragossa – MoraBanc Andorra
11:45 SportKlub: ALBA Berlin – Bayern Monachium (Puchar Niemiec, mecz finałowy)
13:45 SportKlub: Anadolu Efes – Gaziantep Basketbol
14:00 nSport+: Koszykówka NBA
15:45 SportKlub: Beijing Ducks – Sichuan Blue Whales
18:00 SportKlub: EWE Baskets Oldenburg – ratiopharm ulm (na żywo)
20:00 CANAL+ Sport: Play-In Konferencji Zachodniej
22:00 CANAL+ Sport 2: Play-In Konferencji Zachodniej

niedziela, 23 maja
1:10 SportKlub: Boulogne-Levallois – JDA Dijon
2:00 CANAL+ Sport: Koszykówka NBA
9:00 CANAL+ Sport 2: Koszykówka NBA
11:40 SportKlub: ALBA Berlin – Bayern Monachium (Puchar Niemiec, mecz finałowy)
15:55 CANAL+ Sport 2: Koszykówka NBA
18:00 SportKlub: HAKRO Crailsheim Merlins – FC Bayern Monachium (na żywo)
21:45 SportKlub: Jilin Northeast Tigers – Guangzhou Loong Lions

poniedziałek, 24 maja
0:25 SportKlub: Shandong Heroes – Nanjing Tongxi Monkey King
2:00 CANAL+ Sport: Koszykówka NBA
9:00 CANAL+ Sport 2: Koszykówka NBA
9:30 SportKlub: Club Joventut Badalona – Barça Lassa
13:45 SportKlub: Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Tofaş
15:25 SportKlub: RASTA Vechta – Brose Bamberg
17:45 SportKlub: Beşiktaş Icrypex – Darüşşafaka Tekfen
17:55 CANAL+ Sport 2: Koszykówka NBA





ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here