Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych.

Niedziela, 18 września

6.00 SportKlub: UCAM Murcia – Real Madryt
8.15 SportKlub: Gran Canaria – UCAM Murcia
9.00 Canal+ Sport 2: Miami Heat – Boston Celtics
10.15 SportKlub: Shenzhen – Zhejiang
17.00 TVP Sport/TVP 1: Polska – Niemcy (na żywo)
20.15 TVP Sport: Hiszpania – Francja (na żywo)

Poniedziałek, 19 września

6.00 SportKlub: Barca – MoraBanc Andora
8.05 SportKlub: Joventut Badalona – Real Madryt
9.40 TVP Sport: Polska – Niemcy
10.15 SportKlub: Beikong – Longshi
11.30 TVP Sport: Hiszpania – Francja
13.30 Polsat Sport: WKS Śląsk Wrocław – BC CBet Jonava
23.40 SportKlub: FC Bayern Monachium – NINERS Chemnitz

Wtorek, 20 września

6.00 SportKlub: BAXI Manresa – Monbus Obradoiro
8.20 SportKlub: Barca – Joventut Badalona
10.30 SportKlub: Jiangsu – Shenzhen
23.40 SportKlub: FC Bayern Monachium – NINERS Chemnitz

Środa, 21 września

6.00 SportKlub: Real Madryt – Barca
8.15 SportKlub: Hereda San Pablo Burgos – Lenovo Tenerife
10.20 SportKlub: Shandong – Guangsha
13.25 TVP Sport: Hiszpania – Francja
18.00 Polsat Sport: WKS Śląsk Wrocław – BM Stal Ostrów Wielkopolski (na żywo)
22.40 TVP Sport: Podsumowanie wyników Polaków na EuroBaskecie
23.30 SportKlub: MHP RIESEN Ludwigsburg – ratiopharm ulm

Czwartek, 22 września

6.00 Polsat Sport: WKS Śląsk Wrocław – BM Stal Ostrów Wielkopolski
6.00 SportKlub: Unicaja – Casademont Saragossa
8.20 SportKlub: Valencia Basket – Gran Canaria
9.00 TVP Sport: Podsumowanie wyników Polaków na EuroBaskecie
10.25 SportKlub: Guangsha – Beikong
17.20 Polsat Sport: Rawlplug Sokół Łańcut – Legia Warszawa (na żywo)
22.30 SportKlub: ratiopharm ulm – MHP RIESEN Ludwigsburg

Piątek, 23 września

6.00 SportKlub: Unicaja – Valencia Basket
8.20 SportKlub: BAXI Manresa – Real Madryt
10.25 SportKlub: Liaoning – Qingdao
17.20 Polsat Sport Extra: Polski Cukier Pszczółka Start Lublin – Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (na żywo)

Sobota, 24 września

0.15 SportKlub: Brose Bamberg – ALBA Berlin
6.00 SportKlub: Casademont Saragossa – UCAM Murcia
8.15 SportKlub: Rio Breogan – Bitci Baskonia
9.00 Canal+ Sport 2: Golden State Warriors – Boston Celtics
10.15 SportKlub: Longshi – Beijing
16.00 Canal+ Sport 5: Golden State Warriors – Boston Celtics
17.20 Polsat Sport Extra: Twarde Pierniki Toruń – Trefl Sopot (na żywo)
18.30 SportKlub: Real Madryt – Coosur Real Betis (na żywo)
21.25 Canal+ Sport: Barça Basket – Joventut Badalona (na żywo)
21.30 SportKlub: Barça Basket – Joventut Badalona (na żywo)

23.30 Canal+ Sport: Golden State Warriors – Boston Celtics








2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj