Prezentujemy zestawienie najbliższych transmisji meczów koszykówki na antenach telewizyjnych. 1 września ruszają mistrzostwa Europy w koszykówce – wszystkie mecze dostępne na stronie sport.tvp.pl w zakładce transmisje.

Czwartek, 1 września

1.45 SportKlub: Hamburg Towrs – ALBA Berlin
3.30 SportKlub: Telekom Baskets Bonn – Hamburg Towers
6.00 SportKlub: Baskonia – Lenovo Teneryfa
8.05 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Coosur Real Betis
10.15 SportKlub: Tianjin – Shandong
12.50 SportKlub: Zhejiang – Guangsha
13.25 TVP Sport Online: Hiszpania – Bułgaria (na żywo)
14.45 TVP Sport Online: Bośnia i Hercegowina – Węgry (na żywo)
16.15 TVP Sport Online: Turcja – Czarnogóra (na żywo)
17.10 TVP Sport Online: Słowenia – Litwa (na żywo)
18.55 TVP Sport Online: Belgia – Gruzja (na żywo)

20.35 TVP Sport/TVP Sport Online: Francja – Niemcy (na żywo)
21.50 SportKlub: CSP Limgoes – Le Mans Sarthe Basket
23.45 SportKlub: AS Monaco – Pau-locq-orthez

Piątek, 2 września

1.40 SportKlub: Telekom Baskets Bonn – Hamburg Towers
3.25 SportKlub: FC Bayern Monachium – Telekom Baskets Bonn
6.00 SportKlub: Barca – Casademont Saragossa
7.55 SportKlub: Unicaja – Barca
10.20 SportKlub: Shanghai – Guangsha
11.55 TVP Sport: Francja – Niemcy
12.10 SportKlub: Shanxi – Shanghai
13.50 TVP Sport/TVP Sport Online: Izrael – Finlandia (na żywo)
14.10 TVP Sport Online: Ukraina – Wielka Brytania (na żywo)
16.55 TVP Sport Online: Chorwacja – Grecja (na żywo)
17.20 TVP Sport/TVP Sport Online: Polska – Czechy (na żywo)
20.55 TVP Sport Online: Włochy – Estonia (na żywo)
20.55 TVP Sport Online: Serbia – Holandia (na żywo)
23.00 TVP Sport: Polska – Czechy
23.30 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – Le Mans Sarthe Basket

Sobota, 3 września

1.35 SportKlub: FC Bayern Monachium – Telekom Baskets Bonn
3.40 SportKlub: ALBA Berlin – MHP RIESEN Ludwigsburg
6.00 SportKlub: Real Madryt – Herbalife Gran Canaria
8.15 SportKlub: Casademont Saragossa – Rio Breogan
9.00 Canal+ Sport: Atlanta Hawks – Miami Heat
9.35 TVP Sport: Polska – Czechy
10.15 SportKlub: Shanxi – Longshi
12.40 SportKlub: Guangsha – Shanghai
13.25 TVP Sport Online: Czarnogóra – Belgia (na żywo)
13.55 TVP Sport/TVP Sport Online: Finlandia – Polska (na żywo)
14.10 TVP Sport Online: Wielka Brytania – Chorwcaja (na żywo)
14.25 TVP Sport Online: Niemcy – Bośnia i Hercegowina (na żywo)
16.10 TVP Sport Online: Bułgaria – Turcja (na żywo)
16.55 TVP Sport Online: Estonia – Ukraina (na żywo)
17.25 TVP Sport Online: Czechy – Serbia (na żywo)
17.40 TVP Sport Online: Litwa – Francja (na żywo)
18.55 TVP Sport Online: Gruzja – Hiszpania (na żywo)
20.25 TVP Sport Online: Węgry – Słowenia (na żywo)
20.55 TVP Sport Online: Holandia – Izrael (na żywo)

Niedziela, 4 września

0.20 TVP Sport: Finlandia – Polska
2.15 SportKlub: ALBA Berlina – MHP RIESEN Ludwigsburg
6.00 SportKlub: Baskonia – Real Madryt
7.50 SportKlub: Herbalife Gran Canaria – Casademont Saragossa
8.05 TVP Sport: Finalndia – Polska
9.00 Canal+ Sport 2: Miami Heat – Philadelphia 76ers
10.00 SportKlub: Guangdong – Tianjin
12.00 SportKlub: Guanghsa – Liaoning
13.25 TVP Sport Online: Bułgaria – Czarnogóra (na żywo)
14.25 TVP Sport Online: Litwa – Niemcy (na żywo)
16.10 TVP Sport Online: Hiszpania – Belgia (na żywo)
17.40 TVP Sport Online: Słowenia – Bośnia i Hercegowina (na żywo)
18.55 TVP Sport Online: Turcja – Gruzja (na żywo)
20.25 TVP Sport Online: Francja – Węgry (na żywo)

Poniedziałek, 5 września

0.45 SportKlub: Hamburg Towers – ratiopharm ulm
6.00 SportKlub: MoraBanc Andorra – Unicaja
8.00 SportKlub: Rio Breogan – Herbalife Gran Canaria
10.20 SportKlub: Guangsha – Liaoning
12.45 SportKlub: Liaoning – Guangsha
13.55 TVP Sport: TVP Sport Online: Polska – Izrael (na żywo)
14.10 TVP Sport Online: Chorwacja – Estonia (na żywo)
16.55 TVP Sport Online: Wielka Brytania – Grecja (na żywo)
17.20 TVP Sport: TVP Sport Online: Czechy – Holandia (na żywo)
20.55 TVP Sport Online: Serbia – Finlandia (na żywo)
20.55 TVP Sport Online: Ukraina – Włochy (na żywo)

22.40 TVP Sport: Polska – Izrael

Wtorek, 6 września

6.00 SportKlub: Real Madryt – Surne Bilbao Basket
7.40 TVP Sport: Polska – Izrael
7.45 SportKlub: Lenovo Teneryfa – MoraBanc Andora
9.55 SportKlub: Liaoning – Guangsha
12.30 SportKlub: Liaoning – Guangdong
13.25 TVP Sport Online: Belgia – Turcja (na żywo)
13.55 TVP Sport/TVP Sport Online: Holandia – Polska (na żywo)
14.10 TVP Sport Online: Estonia – Wielka Brytania (na żywo)
14.25 TVP Sport Online: Bośnia i Hercegowina – Francja (na żywo)
16.10 TVP Sport Online: Czarnogóra – Hiszpania (na żywo)
16.55 TVP Sport Online: Grecja – Ukraina (na żywo)
17.10 TVP Sport Online: Węgry – Litwa (na żywo)
17.25 TVP Sport Online: Finlandia – Czechy (na żywo)
18.55 TVP Sport Online: Gruzja – Bułgaria (na żywo)
20.25 TVP Sport Online: Niemcy – Słowenia (na żywo)
20.50 TVP Sport Online: Izrael – Serbia (na żywo)
20.55 TVP Sport Online: Włochy – Chorwacja (na żywo)
20.50 TVP Sport/TVP Sport Online: Izrael – Serbia (na żywo)

21.50 SportKlub: Pau-lacq-orthez – AS Monaco Basket
23.40 TVP Sport: Holandia – Polska

Środa, 7 września

0.00 SportKlub: BG Gottingen – ratiopharm ulm
6.00 SportKlub: Barca – Valencia Basket
7.50 TVP Sport: Holandia – Polska
8.15 SportKlub: Club Joventut Badalona – Casademont Saragossa
10.10 SportKlub: Shanghai – Shenzen
12.55 SportKlub: Longshi – Shanxi
13.25 TVP Sport Online: Turcja – Hiszpania (na żywo)
14.20 TVP Sport/TVP Sport Online: Litwa – Bośnia i Hercegowina (na żywo)
16.10 TVP Sport Online: Bułgaria – Belgia (na żywo)
17.05 TVP Sport/TVP Sport Online: Francja – Słowenia (na żywo)
18.55 TVP Sport Online: Gruzja – Czarnogóra (na żywo)
20.25 TVP Sport Online: Węgry – Niemcy (na żywo)

22.20 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – AS Monaco

Czwartek, 8 września

0.30 SportKlub: NINERS Chemnitz – FC Bayern Monachium
6.00 SportKlub: Urbas Fuenlabrada – Real Madryt
7.40 TVP Sport: Francja – Słowenia
8.10 SportKlub: Real Madryt – Coosur Real Betis
10.05 SportKlub: Qingdao – Sichuan
12.20 SportKlub: Shanghai – Tianjin
13.50 TVP Sport/TVP Sport Online: Finlandia – Holandia (na żywo)
14.10 TVP Sport Online: Chorwacja – Ukraina (na żywo)
16.55 TVP Sport Online: Estonia – Grecja (na żywo)
17.20 TVP Sport/TVP Sport Online: Czechy – Izrael (na żywo)
20.55 TVP Sport: Serbia – Polska (na żywo)
20.55 TVP Sport Online: Wielka Brytania – Włochy (na żywo)

21.25 SportKlub: ASVEL Lyon-Villeurbanne – AS Monaco
23.45 SportKlub: Telekom Baskets Bonn – HEKRO Merlins Crailsheim

Piątek, 9 września

6.00 SportKlub: Lenovo Teneryfa – Herbalife Gran Canaria
8.15 SportKlub: Monbus Obradorio – Casademont Saragossa
10.20 SportKlub: Shandong – Liaoning
10.55 TVP Sport: Serbia – Polska
12.15 SportKlub: Beijing – Shanghai
22.15 SportKlub: ASVEL – Lyon-Villeurbanne – AS Monaco