Dear Basketball, krótka animacja która jest ekranizacją listu, który Kobe Bryant napisał w związku z zakończeniem kariery może otrzymać statuetkę Oskara za najlepszy film animacyjny krótkometrażowy. Trzymamy kciuki!


Kobe Bryant pięciokrotny Mistrz NBA po zakończeniu kariery w 2016 roku postanowił zająć się branżą filmową. Pierwszym jego projektem było przeniesienie do animacji swojego listu Dear Basketball. List został napisany przez koszykarza w związku z planowanym odejściem na sportową emeryturę.

Reżyserią animacji zajął się jeden z pracowników wytwórni Disney’a, Glen Keane.

Twócra scenariusza, Kobe Bryant nie kryje zadowolenia.

O tym, czy były gracz Lakers otrzyma Oscara dowiemy się 4 marca. O statuetkę w tej samej kategorii konkurują jeszcze cztery inne projekty.

[ot-video][/ot-video]

W oficjalnym sklepie Nike trwa właśnie wielka wyprzedaż. Mamy specjalny KOD, który daje dodatkowe 25% zniżki na produkty już przecenione. W tym te buty Kobe Bryanta!

[ot-video][/ot-video]

[ot-video][/ot-video]

3 KOMENTARZE

  1. Oczywiście, że otrzyma. Poza tym, że to świetna animacja jest to również szansa na uhonorowanie kogoś o innym kolorze skóry niż biały, co jak wiemy było mocno podkreślane przez wiele środowisk w ostatnich latach.

  2. Jako fan Lakers z czasów świetności stworzonej przez duet Shaq-Kobe muszę napisać, że ten Oscar nie da Shaqowi spokoju.
    Może czas na Kazaam 2? 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here