Wyjątkowa okazja! Espadryle marki TOMS po bardzo dużym rabacie! Dla kobiet, mężczyzn oraz dla dzieci! Dziś ruszyła wyprzedaż półbutów w sklepie Zalando Lounge, ale potrwa tylko 3 dni! Sprawdzone źródło, oryginalne produkty – zobaczcie dlaczego warto sprawdzić tę ofertę!


Na PROBASKET piszemy tylko o naprawdę dobrych promocjach! Szukamy, wyczekujemy i informujemy! To jest właśnie taka oferta! Najważniejszy jest wysoki rabat i sprawdzone źródło, a także marka premium lub sportowa, bo takie lubimy najbardziej. Polecamy oferty sklepu Zalando Lounge, gdzie są najpopularniejsze marki z wysokimi rabatami, ale tylko przez kilka dni! Tym razem oferta dotyczy półbutów marki TOMS.

Przeczytaj zanim przejdziesz do sklepu!

 • To promocja półbutów marki TOMS w sklepie internetowym Zalando Lounge.
 • Produktów jest ponad 100 (zarówno dla kobiet, mężczyzn jak i dla dzieci).
 • Zniżka wynosi od 30 do nawet 60%.
 • Czas dostawy od 4 do 14 dni.
 • Oferta ważna do wtorku 28 kwietnia o godz. 23:59
 • Ważne! Aby przeglądać ofertę konieczna jest rejestracja – polega tylko na podaniu e-maila (poniżej wyjaśniamy na czym polegają zakupy Zalando Lounge). LINK DO SKLEPU: http://tidd.ly/b3af7e0f
 • W każdej chwili trwa kilkanaście podobnych wyprzedaży na bardzo różne produkty. My informujemy tylko o wybranych.

PRZYKŁAD:

Co to jest Zalando Lounge?

O sklepie Zalando na pewno słyszeliście, ale czym jest Zalando Lounge? Zalando Lounge to specjalny sklep internetowy, w którym codziennie pojawiają się promocje różnych firm. Przeważnie są aktywne tylko przez 2-3 dni i oferują produkty po bardzo dużych rabatach (50%, 60%, a nawet 75%). Po upływie określonego terminu dana oferta zostaje wycofana nawet jeśli nie zostaną sprzedane wszystkie produkty. Co ciekawe niektóre z nich mają tylko kilka, a czasem nawet jeden egzemplarz z wybranego rozmiaru.

Można więc powiedzieć, że Zalando Lounge to takie miejsce dla „łowców okazji”. Regularnie pojawiają się tam promocje na produkty takich marek, które nas najbardziej interesują jak Nike, Jordan Brand, Reebok, Under Armour, adidas, czy New Era, albo New Balance czy Puma. Zwracamy też uwagę na marki premium jak Tommy Hilfiger, czy Hugo Boss.

Korzystaliśmy z Zalando Lounge wiele razy, dlatego napiszemy Wam o kwestiach, które uznajemy za ważne, kiedy polecamy ofertę tego sklepu.

Nawet jeśli czytacie ten tekst, kiedy ta promocja jest już nieaktualna, to możecie być pewni, że na Zalando Lounge znajdziecie teraz coś ciekawego, albo coś wyjątkowego znajdziecie za kilka dni. Tak właśnie to działa. Codziennie różne promocje popularnych marek ubrań, butów, zegarów, ale też różnych akcesoriów i innych produktów użytku domowego.

WAŻNE! 

 • Pierwsza ważna kwestia to fakt, że aby przeglądać ofertę Zalando Lounge trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem. To wiąże się tylko z podaniem adresu e-mail, a jak wiemy po sobie, nie każdy udostępnia swój e-mail tak łatwo. Na plus powiemy, że wszystkie newslettery, powiadomienia itp. można wyłączyć i Wasz adres na pewno nie trafi w niepowołane ręce. Tego Zalando Lounge pilnuje, bo jest zbyt dużą firmą, aby pozwolić sobie na wpadki.
 • Druga ważna kwestia to „czas dostawy”. Zdarza się, że przy produkcie jest informacja o wydłużonym czasie dostawy, czyli np. za 2-3 tygodnie. Taka informacja jest wyraźnie napisana i przy każdym przedmiocie jest informacja na temat terminu dostawy. Przeważnie jest to jednak kilka dni, ale decydując się na zamówienie danego produktu sprawdzajcie czas dostawy i upewnijcie się, że Wam on odpowiada. Czasem jak coś jest tańsze o ponad 50% niż w innych sklepach i od dawna chcieliśmy to kupić, to warto poczekać.
  W tym przypadku czas dostawy to 29.04-11.05 czyli można powiedzieć, że od 5 do 14 dni.
 • Trzecia ważna sprawa, to „czasowo zarezerwowane”. Często oferowane produkty to pojedyncze sztuki tzn. np. buty w rozmiarze 44 są tylko jedne, albo koszulka XL jest tylko jedna, więc jeśli ktoś ją doda w swoim koszyku, to sobie ją rezerwuje w systemie i ma 20 minut na decyzję – czy kupuje, czy nie. Jeśli coś nam się podoba, to warto zaczekać. Otworzyć sobie dany produkt w oddzielnym oknie i odświeżać, bo dużo osób rezerwuje sobie produkty, a potem wybiera jeden czy dwa z nich.
 • Koniec tej promocji we wtorek 28 kwietnia o godz. 23:59.
 • Link do sklepu (trzeba podać swój adres e-mail, aby przeglądać ofertę sklepu): http://tidd.ly/b3af7e0f

PRZYKŁADY:

LINK DO SKLEPU: http://tidd.ly/b3af7e0f

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here