Jeśli szukacie oryginalnych produktów marek premium, to oferta Zalando Lounge jest dla Was! Dziś ruszyła promocja męskich i damskich zegarków Emporio Armani – ekskluzywnych zegarków, na które rabat wynosi od 40% do 60%! Ale tylko przez 3 dni. Sprawdzone źródło, oryginalne produkty, wyjątkowa promocja! Zobaczcie dlaczego warto sprawdzić ofertę sklepu Zalando Lounge!


Na PROBASKET piszemy tylko o naprawdę dobrych promocjach! Szukamy, wyczekujemy i informujemy! To jest właśnie taka oferta! Najważniejszy jest wysoki rabat i sprawdzone źródło, a także marka premium lub sportowa, bo takie lubimy najbardziej. Polecamy oferty sklepu Zalando Lounge, gdzie są najpopularniejsze marki z wysokimi rabatami, ale tylko przez kilka dni! Tym razem oferta dotyczy zegarków marki Emporio Armani.

Przeczytaj zanim przejdziesz do sklepu!

 • To promocja zegarków marki Emporio Armani w sklepie internetowym Zalando Lounge.
 • Produktów jest ponad 100 (zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn).
 • Zniżka wynosi od 40 do nawet 70%.
 • Czas dostawy od 4 do 14 dni.
 • Oferta ważna do wtorku 28 kwietnia o godz. 23:59
 • Ważne! Aby przeglądać ofertę konieczna jest rejestracja – polega tylko na podaniu e-maila (poniżej wyjaśniamy na czym polegają zakupy Zalando Lounge). LINK DO SKLEPU: http://tidd.ly/f8d6acff

PRZYKŁAD:

Co to jest Zalando Lounge?

O sklepie Zalando na pewno słyszeliście, ale czym jest Zalando Lounge? Zalando Lounge to specjalny sklep internetowy, w którym codziennie pojawiają się promocje różnych firm. Przeważnie są aktywne tylko przez 2-3 dni i oferują produkty po bardzo dużych rabatach (50%, 60%, a nawet 75%). Po upływie określonego terminu dana oferta zostaje wycofana nawet jeśli nie zostaną sprzedane wszystkie produkty. Co ciekawe niektóre z nich mają tylko kilka, a czasem nawet jeden egzemplarz z wybranego rozmiaru.

Można więc powiedzieć, że Zalando Lounge to takie miejsce dla „łowców okazji”. Regularnie pojawiają się tam promocje na produkty takich marek, które nas najbardziej interesują jak Nike, Jordan Brand, Reebok, Under Armour, adidas, czy New Era, albo New Balance czy Puma. Zwracamy też uwagę na marki premium jak Tommy Hilfiger, Hugo Boss czy Emporio Armani.

Korzystaliśmy z Zalando Lounge wiele razy, dlatego napiszemy Wam o kwestiach, które uznajemy za ważne, kiedy polecamy ofertę tego sklepu.

Nawet jeśli czytacie ten tekst, kiedy ta konkretna promocja jest nieaktualna, to możecie być pewni, że na Zalando Lounge znajdziecie teraz coś ciekawego, albo coś wyjątkowego znajdziecie za kilka dni. Tak właśnie to działa.

WAŻNE! 

 • Pierwsza ważna kwestia to fakt, że aby przeglądać ofertę Zalando Lounge trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem. To wiąże się tylko z podaniem adresu e-mail, a jak wiemy po sobie, nie każdy udostępnia swój e-mail tak łatwo. Na plus powiemy, że wszystkie newslettery, powiadomienia itp. można wyłączyć i Wasz adres na pewno nie trafi w niepowołane ręce. Tego Zalando Lounge pilnuje, bo jest zbyt dużą firmą, aby pozwolić sobie na wpadki.
 • Druga ważna kwestia to „czas dostawy”. Zdarza się, że przy produkcie jest informacja o wydłużonym czasie dostawy, czyli np. za 2-3 tygodnie. Taka informacja jest wyraźnie napisana i przy każdym przedmiocie jest informacja na temat terminu dostawy. Przeważnie jest to jednak kilka dni, ale decydując się na zamówienie danego produktu sprawdzajcie czas dostawy i upewnijcie się, że Wam on odpowiada. Czasem jak coś jest tańsze o ponad 50% niż w innych sklepach i od dawna chcieliśmy to kupić, to warto poczekać.
  W tym przypadku czas dostawy to 29.04-11.05 czyli można powiedzieć, że od 5 do 14 dni.
 • Trzecia ważna sprawa, to „czasowo zarezerwowane”. Często oferowane produkty to pojedyncze sztuki tzn. np. buty w rozmiarze 44 są tylko jedne, albo koszulka XL jest tylko jedna, więc jeśli ktoś ją doda w swoim koszyku, to sobie ją rezerwuje w systemie i ma 20 minut na decyzję – czy kupuje, czy nie. Jeśli coś nam się podoba, to warto zaczekać. Otworzyć sobie dany produkt w oddzielnym oknie i odświeżać, bo dużo osób rezerwuje sobie produkty, a potem wybiera jeden czy dwa z nich.

Koniec tej promocji we wtorek 28 kwietnia o godz. 23:59.

Link do sklepu (trzeba podać swój adres e-mail): http://tidd.ly/f8d6acff

Poniżej kilka przykładów. W sklepie jest ich znacznie więcej!

Link do sklepu Zalando Lounge: http://tidd.ly/f8d6acff

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here