Przed nami pierwszy weekend z nowym sezonem NBA. Z tej okazji zakłady bukmacherskie eWinner przygotowały specjalną promocję dla wszystkich fanów amerykańskich sportów, w tym NBA. Jeśli gracz spełni określone warunki, otrzyma częściowy zwrot postawionych środków. Dodatkowo eWinner przygotował dla nowych graczy promocję, w ramach której mogą otrzymać miesiąc darmowego pakietu SPORT w usłudze Canal+ Online.


Z racji pierwszego weekendu z NBA, eWinner rusza z nową promocją, która będzie obowiązywać przy każdym kolejnym weekendzie. Bukmacher oferuje nam zwrot części postawionej kwoty za zakład z lig amerykańskich, w tym oczywiście z NBA.

Kluczowe warunki:

  1. Należy zapisać się do promocji: https://ewinner.pl/strona/cashback-nba;
  2. Kiedy gracz skorzysta z promocji: od piątku od godziny 00:00 do każdego poniedziałku do godziny 09:00;
  3. Kupon kwalifikujący do promocji: AKO min. 4 zdarzenia, kurs każdego min. 1.30, wydarzenia wyłącznie z kategorii NBA, NHL, NFL, MLB;
  4. Kiedy gracz otrzyma cashback: Dokładnie 1 (jedno) zdarzenie na kuponie zostało rozliczone jako przegrane (za pierwszy taki kupon w weekend);
  5. Warunki obrotu cashbackiem: 4-krotny obrót, kupony AKO (min. 2 zdarzenia), kurs łączny min. 2.50.

Z promocji gracze mogą skorzystać w każdy weekend, przy czym pod uwagę do cashbacku eWinner bierze pierwszy kupon spełniający warunki — nie musi być to pierwszy kupon wysłany w dany weekend.

Konto w eWinner możecie założyć klikając w ten link>>

Kod promocyjny na pakiet SPORT w Canal+ Online. Oglądaj NBA na żywo i za darmo!

Dla nowych graczy eWinner ma dodatkowy prezent za rejestrację, mianowicie dostęp do miesięcznego pakietu SPORT w ramach Canal+ Online.

Jak gracz może zapewnić sobie taki dostęp? W trzech krokach:

  1. Założyć konto z kodem promocyjnym,
  2. Przejść pełną rejestrację w ciągu 7 dni od daty założenia konta,
  3. Zagrać pierwszy zakład w ciągu 7 dni od daty rejestracji.

Po spełnieniu tych warunków wystarczy zgłosić się do Działu Obsługi Klienta po voucher na Canal+. Wszystko jest opisane na tym LP: https://ewinner.pl/strona/canal-plus.

Promocja łączy się oczywiście z bonusem na start do 610 PLN po rejestracji z kodem.

Konto w eWinner możecie założyć klikając w ten link>>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here