Wyciekły zdjęcia strojów, w jakich drużyny zagrają przy okazji Weekend Gwiazd. Zamiast loga Nike, pojawia się Jordan i musimy przyznać, że projekt jest naprawdę interesujący.


Nike oficjalnie jeszcze niczego nie opublikowało, ale pojawiły się zdjęcia prezentujące trykoty na tegoroczny Mecz Gwiazd w Staples Center. Zerknijcie niżej i sami oceńcie, ale naszym zdaniem prezentują się znakomicie i będą strzałem w dziesiątkę nowego dostawcy strojów. Nike najwyraźniej pozwoliło wypromować się Jordan Brand. Marki ściśle ze sobą współpracują.

Mamy specjalny kod dający dodatkowe 25% zniżki w oficjalnym sklepie Nike na produkty z wyprzedaży! Dowiedz się jak skorzystać z KODU!

NBA: Green i Ariza zawieszeni na dwa mecze

5 KOMENTARZE

  1. a kto to bedzie ogladal? od kilku lat mecz gwiazd to tylko nazwa. fakt biora w nim udzial gwiazdy ale nie ma to nic wspolnego z meczem..jakis kabaret…zero obrony. a w dodatku pedalstwo ingeruje w nie

    • dokładnie ! będą skakać jak małpy w cyrku i rywalizować między sobą kto przybije lepszą piątkę. No i oczywiście będą się lansować i łazić w swoich fatałaszkach i stroszyć piórka jak pawie w zoo.

    • …to już lepszy jest mecz celebrytów bo można się pośmiać…a w ASG niektórzy wyglądają jakby grali za karę, to już na treningach jest większe zaangażowanie, ech kiedyś to były ASG – polecam ten z Salt Lake City bodaj z 1993 roku

    • Zajebiste to było. Jakoś mam wrażenie że dobre pomysły są zbyt szybko wyrzucane do kosza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here