Dobra informacja dla osób, które chodzą późno spać. Przez trzy najbliższe tygodnie mecze NBA rozpoczynać się będą o godzinę wcześniej, niż przez cały sezon. Wszystko dlatego, że w Polsce zmiana czasu nastąpi dopiero 29 marca, a w USA doszło do niej dziś w nocy. Ma to znaczenie nie tylko w weekendy, kiedy możemy liczyć na mecz “bez zarywania nocy”. W tygodniu mecze NBA zaczynać się będą o północy, więc może jeśli ktoś chodzi późno spać, to skusi się na dwie kwarty przed snem?


Ta sytuacja powtarza się co roku. Zmiana czasu w Polsce i w Stanach Zjednoczonych jest w innym terminie. W USA nastąpiła w nocy z 7 na 8 marca, a u nas dojdzie do niej dopiero w nocy z 28 na 29 marca.

Dlatego aż przez trzy tygodnie mecze NBA będą się dla nas zaczynać o godzinę wcześniej, niż zwykle. W poprzednich latach był to przeważnie tydzień, a czasem dwa. Teraz aż trzy!

Co nam to da? Mecze NBA w tygodniu rozpoczynać się będą już o północy. Może dla kogoś będzie miało to znaczenie?

Tak jak pisaliśmy wielokrotnie – najlepszym miejscem do sprawdzania rozpoczęcia godzin meczów (poza aplikacją mobilną NBA) jest strona ESPN – http://www.espn.com/nba/schedule – godziny meczów podawane są według strefy czasowej, w której się obecnie znajdujemy. Pamiętajcie, że na ESPN gospodarz jest jako drugi.

Dziś niedziela z NBA NA ŻYWO! (gospodarze na pierwszym miejscu)

20:00 Brooklyn Nets – Chicago Bulls
20:30 Minnesota Timberwolves – New Orleans Pelicans 
20:30 Los Angeles Clippers – Los Angeles Lakers 
23:00 Boston Celtics – Oklahoma City Thunder 
23:00 Phoenix Suns – Milwaukee Bucks
0:00 Washington Wizards – Miami Heat
0:00 Dallas Mavericks – Indiana Pacers 
0:00 Houston Rockets – Orlando Magic
0:30 Cleveland Cavaliers – San Antonio Spurs
0:30 New York Knicks – Detroit Pistons
2:00 Sacramento Kings – Toronto Raptors


Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Payton
Payton
8 marca 2020 09:47

Pokusi sie ma dwie kwarty?Bezsensu.Albo cały mecz albo wcale.Tak uważam .

pawel
pawel
8 marca 2020 10:59
Odpowiedz  Payton

Tutaj są całe zastępy ekspertów którym wystarczy 3 minutowy skrót ewentualnie 12 minutowy ,więc uwierz 2 kwarty to dla większości za dużo ale żeby potem się mądrzyć to są pierwsi ,wejdź na opis danego dnia,powiedzmy 8 albo 9 par grało danego dnia i pojawia się typ ,który pisze „haha ktoś wyjaśnił kogos,Russell jest słaby bla bla bla ,James MVP, Clipry (cytuje tą osobę ) grają w kratkę itd . Itp . a teraz mi powiedz jak typ ,który pisze takie rzeczy o 7 czy 9 rano mógł zobaczyć 4 czy 5 czy często więcej gier i się później mędkuje ?no… Czytaj więcej »

Wojti
Wojti
8 marca 2020 11:22
Odpowiedz  Payton

Eee gorzej dla tych co rano wstają żeby końcówkę meczu obejrzec. Chodzę na 6 do pracy i czasem ostatnia kwartę meczu z 4:30 do porannej kawy sobie oglądałem. Dobrze że przed playoffami wrócą stare godziny 😉