Ponad 1800 produktów marki adidas – butów, ubrań i akcesoriów w promocyjnej cenie! Ruszyła wielka wyprzedaż adidasa w Zalando Lounge! Oferta ważna tylko przez 3 dni! Wysokie rabaty, ceny obniżone o połowę, albo nawet więcej i gwarancja oryginalności!


Na PROBASKET piszemy tylko o naprawdę dobrych promocjach najpopularniejszych marek! Przeglądając naszą specjalną kategorię „Buty, testy, oferty” możecie być pewni, że znajdują się tam tylko najlepsze promocje. Uznaliśmy, że kiedy pojawiają się znane i lubiany produkty za połowę ceny, to warto o tym napisać!

Najważniejszy jest wysoki rabat i sprawdzone źródło, a tak jest w przypadku tej oferty sklepu Zalando Lounge – najpopularniejsze marki z wysokimi rabatami, ale tylko przez kilka dni!

Ta promocja nie jest już dostępna! Polecamy aktualne na produkty marki REEBOK oraz TOMMY HILFIGER! AKTUALNE PROMOCJE ZNAJDZIECIE TUTAJ W NASZEJ SPECJALNEJ KATEGORII!!!

Wielka wyprzedaż! Tommy Hilfiger za połowę ceny! Tylko przez 3 dni!

Przeczytaj zanim przejdziesz do sklepu!

 • To promocja marki adidas w sklepie internetowym Zalando Lounge.
 • Jak wejdziecie do sklepu to znajdziecie aż cztery kategorie wyprzedaży adidas:
  1. adidas performance – buty i ubrania adidas dla mężczyzn – 572 produkty – link: http://tidd.ly/901b3c1
  2. adidas performance – buty i ubrania adidas dla kobiet – 631 produktów – link: http://tidd.ly/dee33399
  3. adidas performance – buty i ubrania adidas dla dzieci – 459 produktów – link: http://tidd.ly/d0824505
  4. adidas performancemoda plażowa, czyli stroje do pływania marki adidas dla kobiet i mężczyzn – 186 produktów – link: http://tidd.ly/9d7ca557
 • W sumie produktów jest ponad 1800! 
 • Produkty marki adidas na pewno są oryginalne, a Zalando Lounge to specjalne miejsce dla „łowców okazji”.
 • Zniżka wynosi od 40% do nawet 60%!
 • Ważne! Czas dostawy skrócony! Od 3 do 14 dni! (w zależności od produktów)
 • Oferta ważna tylko do wtorku 2 czerwca do godz. 23:59.
 • Jeśli czytacie ten tekst po 2 czerwca to ta konkretna oferta jest już nieaktualna, ale! możecie być pewni, że w Zalando Lounge, są inne, ciekawe oferty z wysokimi rabatami (poniżej wyjaśniamy fenomen sklepu Zalando Lounge).
 • Możesz sprawdzić naszą specjalną kategorię „Buty, testy, promocje„, gdzie dodajemy informacje tylko o najlepszych ofertach naszych Partnerów.
 • Aby przeglądać ofertę konieczna jest rejestracja – polega tylko na podaniu e-maila (poniżej wyjaśniamy na czym polegają zakupy Zalando Lounge). LINK DO STRONY GŁÓWNEJ SKLEPU: http://tidd.ly/29aa16d9

UWAGA! SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ PROMOCJĘ MARKI REEBOK!!!

Wielka wyprzedaż! Ubrania i buty Reebok za połowę ceny! Tylko przez 3 dni!

Wielka wyprzedaż! Tommy Hilfiger za połowę ceny! Tylko przez 3 dni!

Przykład promocji adidas:

Jak działa sklep Zalando Lounge?

Na pewno znacie sklep Zalando. Czym jest więc Zalando Lounge? To specjalny sklep internetowy, w którym codziennie pojawiają się promocje różnych firm. Przeważnie są aktywne tylko przez 2-3 dni i oferują produkty po bardzo dużych rabatach (50%, 60%, a nawet 75%). Po upływie określonego terminu dana oferta zostaje wycofana nawet jeśli nie zostaną sprzedane wszystkie produkty. Co ciekawe niektórych jest tylko kilka, a czasem nawet jeden egzemplarz, jeden model czy jeden rozmiar.

Można więc powiedzieć, że Zalando Lounge to takie miejsce dla „łowców okazji”. Regularnie pojawiają się tam promocje na produkty takich marek, które nas najbardziej interesują jak Nike, Jordan Brand, Reebok, Under Armour, Converseadidas, czy New Era, albo New Balance czy Puma. Zwracamy też uwagę na marki premium jak Tommy Hilfiger, TimberlandEcco, Lacoste czy Hugo Boss.

Korzystaliśmy z Zalando Lounge wiele razy, dlatego napiszemy Wam o kwestiach, które uznajemy za ważne, kiedy polecamy ofertę tego sklepu.

Nawet jeśli czytacie ten tekst, kiedy ta promocja jest nieaktualna, to możecie być pewni, że na Zalando Lounge znajdziecie teraz coś ciekawego, albo coś wyjątkowego znajdziecie za kilka dni. Tak właśnie to działa.

TRZY WAŻNE ZASADY!

 • Pierwsza ważna kwestia, to fakt, że aby przeglądać ofertę Zalando Lounge trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem. To wiąże się z podaniem adresu e-mail, a jak wiemy po sobie, nie każdy udostępnia swój e-mail tak łatwo. Na plus powiemy, że wszystkie newslettery, powiadomienia itp. można wyłączyć i Wasz adres na pewno nie trafi w niepowołane ręce. Tego Zalando Lounge pilnuje, bo jest zbyt dużą firmą, aby pozwolić sobie na wpadki.
 • Druga ważna kwestia, to „czas dostawy”. Zdarza się, że przy produkcie jest informacja o wydłużonym czasie dostawy, czyli np. za 3-4 tygodnie. Taka informacja jest wyraźnie napisana i przy każdym przedmiocie jest informacja na temat terminu dostawy. Przeważnie jest to kilka dni, ale decydując się na zamówienie danego produktu sprawdzajcie czas dostawy i upewnijcie się, że Wam on odpowiada. Czasem jak coś jest tańsze o połowę, niż w innych sklepach i od dawna chcieliście to kupić, to warto poczekać.
 • Trzecia ważna sprawa, to „czasowo zarezerwowane”. Często oferowane produkty to pojedyncze sztuki tzn. np. buty w rozmiarze 44 są tylko jedne, albo koszulka XL jest tylko jedna, więc jeśli ktoś ją doda w swoim koszyku, to sobie ją rezerwuje w systemie i ma 20 minut na decyzję – czy kupuje, czy nie.
  Jeśli coś nam się podoba, to warto zaczekać. Otworzyć sobie dany produkt w oddzielnym oknie i odświeżać, bo dużo osób rezerwuje mnóstwo produktów, a potem kupuje jeden czy dwa.

Link do sklepu (trzeba podać swój adres e-mail): http://tidd.ly/29aa16d9

Wielka wyprzedaż! Tommy Hilfiger za połowę ceny! Tylko przez 3 dni!

Wielka wyprzedaż! Ubrania i buty Reebok za połowę ceny! Tylko przez 3 dni!

Jeśli chcesz otrzymać od nas informacje o kolejnej wyjątkowej promocji, to zapisz się do naszego newslettera:

 

 

 

Poniżej kilka przykładów. W sklepie jest ich znacznie więcej!

Link do sklepu Zalando Lounge: http://tidd.ly/29aa16d9

Wielka wyprzedaż! Ubrania i buty Reebok za połowę ceny! Tylko przez 3 dni!

Wielka wyprzedaż! Tommy Hilfiger za połowę ceny! Tylko przez 3 dni!


Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kubus
Kubus
2 czerwca 2020 10:43

To jest jakis bullshit bo nie moge nic kompketnie, kompletnie zobaczyć bo najpierw musze sie zarejestrować. Czy to jest zgidne a prawem? Kazdy poważny gracz na rynku daje klientom szansę zakupów jako tz gość a tutaj nawet nie mogę zobaczyć produktu. Ktoś chyba tutaj baze danych tworzy.