Już oficjalnie możemy powiedzieć, że druga przygoda Stefhona Hannaha z AZS-em Koszalin dobiegła końca. Zakontraktowany 22 stycznia zawodnik został zwolniony przez akademicki klub.

30 letni rozgrywający wrócił w styczniu do Koszalina, po czterech latach rozłąki. Rozegrał ledwie 10 spotkań, spośród których ledwie kilka stało na wysokim poziomie. Amerykanin po rozmowie ze sztabem szkoleniowym i zarządem klubu postanowił rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron.

Stefhon występował w AZS-ie w sezonie 2011/2012. Koszykarz szybko zaskarbił sobie miłość kibiców. Hannah wyróżniał się efektowną i błyskotliwą grą. Zawodnik zdobywał średnio 13,2 punktu i 4,2 asysty na mecz.

Warto zaznaczyć, że Hannah jeszcze tego lata starał się o angaż w NBA. Rozgrywający rozegrał kilka spotkań w lidze letniej w barwach Chicago Bulls, po której znalazł się w szerokim składzie na mecze przedsezonowe. Tam jednak nie dostawał wielu szans gry i szybko jego marzenia o grze w NBA zostały sprowadzone na ziemię.

We wcześniej wspomnianych 10 spotkaniach, urodzony w Chicago rozgrywający notował średnio 10 punktów i 5,3 asysty w każdym meczu. Sporo do życzenia pozostawiała jego skuteczność.

fot. Marcin Chyła

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj