W turnieju NCAA March Madness pozostało już tylko 16 drużyn, wkraczamy w fazę „Sweet 16”. Młodzi gracze będą próbowali zdobyć sławę dla swojej szkoły i przy okazji udowodnić skautom, że to im należy się miejsce w NBA. To tutaj często rodzą się niepowtarzalne historie, które trudno powtórzyć nawet na wielkim ekranie. Wszystkie najważniejsze daty sprawdzicie w naszym artykule.


 • March Madness wkracza w fazę „Sweet 16” – w rywalizacji pozostało już tylko 16 najlepszych drużyn.
 • Do tej pory turniej stoi pod znakiem niespodzianek i wyrównanych meczów.
 • Oglądaj każdą akcję od 27 marca do 6 kwietnia dziki ESPN Player, nastrajając się na największe emocje w usłudze, korzystając naszego linku -> https://bit.ly/ESPNProbasket.

Atmosfera March Madness zaczyna być coraz gorętsza – wkraczamy w fazę „Sweet 16”. Do tej pory 52 zespoły zostały wyeliminowane, wliczając w to szokujące porażki Illinois. Mamy też dwóch kopciuszków, którzy dotarli do tej fazy rozgrywek – Loyola Chicago i Oral Roberts.

Lotola Chicago zagra w tak później rundzie turnieju po raz pierwszy od 2018 roku, wtedy dotarli do Final Four. Z kolei Oral Roberts pokonali bardzo mocny zespół Ohio State oraz, rozstawioną z siódemką, Florida, która widziała siebie oczami wyobraźni w Sweet 16.

Są dwa starcia, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Villanova zmierzy się z Baylor, a Creighton będzie próbował przerwać 28-meczową serię zwycięstw Gonzagi. Zags pokonali do tej pory Norfolk State i Oklahoma, a ich sezon 2020/21 wygląda naprawdę imponująco – nie przegrali jeszcze meczu. Wielu ekspertów uważa, że Zags wygrają już wszystkie spotkania do samego końca.

DataGodzinaTVMecz
sobota 27 marca19:40CBS(12) Oregon State vs. (8) Loyola Chicago
sobota 27 marca22:15CBS(5) Villanova vs. (1) Baylor
niedziela 28 marca0:25TBS(15) Oral Roberts vs. (3) Arkansas
niedziela 28 marca3:55TBS(11) Syracuse vs. (2) Houston
niedziela 28 marca20:10CBS(5) Creighton vs. (1) Gonzaga
niedziela 28 marca23:00CBS(4) Florida State vs. (1) Michigan
poniedziałek 29 marca1:15TBS(11) UCLA vs. (2) Alabama
poniedziałek 29 marca3:45TBS(7) Oregon vs. (6) USC

Oglądaj pozostałe mecze March Madness na żywo dzięki usłudze ESPN Player (27 marca – 6 kwietnia), nastrój się z naszego linku -> https://bit.ly/ESPNProbasket.

Dodatkowo, oprócz najlepszej uczelnianej koszykówki, subskrybenci mogą również cieszyć się oglądaniem 10 meczów sezonu regularnego MLB tygodniowo. Ponadto ESPN Player daje dostęp do bazy 150 filmów dokumentalnych docenionych przez wielu krytyków, wliczając w to produkcje, które wygrały Oscary: „OJ: Made in America”, „Tale of Te’o”, „Galactico’s”.

Nowi subskrybenci otrzymują 7-dniowy, darmowy, okres próbny!

Podsumowanie

ESPN Player transmituje 67 spotkań na żywo w trakcie turnieju NCAA March Madness, wliczając w to Final Four i Mecz o Mistrzostwo

 • Nastrój się na emocje wraz z ESPN Player, i obejrzyj każdą akcję March Madness od 27 marca do 6 kwietnia, korzystając z linku -> https://bit.ly/ESPNProbasket;
 • ESPN Player jest dostępny tylko w języku angielskim;
 • Obowiązuje akceptacja regulaminu i postanowień ogólnych;
 • Dla nowych subskrybentów przygotowany jest darmowy, 7-dniowy okres próbny.
2 KOMENTARZE

 1. Oregon St wydaje się większym kopciuszkiem niż Loyola. Niższe rozstawienie i ostatnie Sweet 16 chyba w 1981 roku.
  To turniej z najwyższym średnim rozstawieniem w Sweet 16.

 2. świetne rozgrywki , mecze z mocna obrona , taktyką i każdy mecz o życie , ostatnio oglądałem oregon st z layolom , nie pamiętam kiedy widziałem tak mocną obrone jak w drużynie Oregon , jako j kilku dekadowy fan nba , w ostatnich latach na nic tak z basketu nie czekam jak na marcowe szaleństwo , bardziej niż na play off nba, dzis po pracy orgon z ucla

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here