Oglądamy NBA: Wielki pojedynek Curry’ego z Durantem z 2016 roku!

0
1937

Nie tylko NBA League Pass jest teraz za darmo! Jeśli chcecie obejrzeć najlepsze klasyki, a nie chcecie się nigdzie rejestrować, to na oficjalnym kanale NBA na YouTube publikowane są “klasyki” z ostatnich lat. Najpierw mogliśmy obejrzeć szósty mecz finału NBA z 2013 roku Miami Heat – San Antonio Spurs! A teraz polecamy niesamowity mecz Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors, który rozegrany został 27 lutego 2016 roku.


NBA w czasie zawieszenia rozgrywek robi, co może, aby kibice pamiętali o najlepszej lidze świata. Nie tylko udostępnia pakiet NBA League Pass bezpłatnie na 30 dni, ale też na swoim kanale na YouTube przypomina wielkie klasyki!

Jeśli nie pamiętasz przebiegu tego spotkania, to nie czytaj dalej, tylko przejdź do góry i włącz mecz!

Spotkanie ThunderWarriors rozegrane zostało 27 lutego 2016 roku. To był tylko mecz sezonu zasadniczego, ale i tak przeszedł do historii.

Ogromna dramaturgia i popis strzelecki dwóch supergwiazd, czyli Stephena Curry’ego i Kevina Duranta! Mecz zakończył się dopiero po dogrywce w której o zwycięstwie … zdecydował niesamowity rzut z 9 metrów!

Na 4:50 przed końcem czwartej kwarty Thunder prowadzili 96:85 i nic nie zapowiadało takich emocji w końcówce i dogrywki.

Steph Curry rzucił w tym spotkaniu aż 46 punktów trafiając 12 z 16 rzutów za trzy punkty. Wspierał go Klay Thompson (32 punkty). 

Dla Thunder najwięcej punktów zdobył Kevin Durant – 37 (7/11 za 3). Russell Westbrook zaliczył 26 „oczek” i 13 asyst, a Serge Ibaka zebrał na tablicach 20 piłek i dorzucił 15 punktów.

Pełne statystyki tego spotkania znajdziecie tutaj.

Tylko przez 3 dni! Duża wyprzedaż Nike! Zniżka do 70%!

Oglądamy NBA: Szósty mecz finału 2013 Heat – Spurs w całości i za darmo!
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here