Kilkanaście godzin po tym jak Stephen Curry rzutem z dalekiego dystansu zapewnił Warriors wygraną nad Thunder, Sergio Llull popisał się w lidze hiszpańskiej jeszcze bardziej niesamowitym rzutem, dzięki któremu Real Madryt pokonał Valencię.


W nocy z soboty na niedzielę Curry wyrównał rekord NBA pod względem celnych rzutów z dystansu. Trafił 12 „trójek”, tak jak kiedyś dokonali tego Kobe Bryant i Donyell Marshall. Ostatnią „trójkę” Curry trafił pod koniec dogrywki przy stanie 118:118. Zdobył 46 punktów i zapewnił Warriors wygraną.

[ot-video][/ot-video]

Niesamowity rzut Llulla

Jeszcze bardziej niesamowity rzut wykonał Sergio Llull w lidze hiszpańskiej. Było 92:92 i 3,9 sekundy do końca spotkania. Antoine Diot szybko zdobył punkty i Valencia prowadziła 94:92. Zegar pokazywał jeszcze 1,3 sekundy. Piłkę dostał Llull i oddał rzut chyba z 20 metrów. Real Madryt wygrał 95:94.

[ot-video][/ot-video]

Która akcja zrobiła na Tobie większe wrażenie?

View Results

Loading ... Loading ...

 

1 KOMENTARZ

  1. Dajcie spokój, Llull odpalił rzut rozpaczy, a Curry z premedytacja zatrzymał się krok za polowa rzucił w pełni świadomą trojkę z odległości lezącej tylko w jego zasięgu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj