NBA: Wypadek z udziałem Stepha Curry’ego

6
7971

Stephen Curry w piątek w drodze na rzutówkę uczestniczył w wypadku samochodowym. Zawodnikowi Golden State Warriors nic się nie stało, co nie zmienia faktu, że odrobinę był po wszystkim wstrząśnięty. Jego Porsche zostało mocno rozbite. 

Wypadek miał miejsce na autostradzie w Oakland. Zawodnik Golden State Warriors był w drodze na rzutówkę. Sytuacja miała miejsce o 9:00 rano, w wypadku uczestniczyły trzy samochody. Porsche Curry’ego zostało uderzone dwukrotnie. Kierowca w Lexusie stracił panowanie nad pojazdem w trudnych warunkach. Zjechał na pas Stepha i ten nie był w stanie uniknąć zderzenia. 10 minut po wypadku, gdy Curry czekał na pomoc na pasie awaryjnym, inny kierowca stracił kontrolę i najpierw uderzył w barierę, a następnie w… samochód Stepha.

Nikt w zdarzeniu nie ucierpiał. Kierowcy, którzy stracili kontrolę nad swoimi pojazdami nie jechali z nadmierną prędkością. Steph podziękował za troskę na twitterze. Po wszystkim zrobił sobie rzecz jasna zdjęcie z policjantami.

Wyniki NBA: Przełamanie Warriors, niespodzianka w Filadelfii

6 KOMENTARZE

    • Truck driver: w USA pas awaryjny jest też po lewej stronie i spokojnie, w razie problemów można go zajmować.
      A do tego jeździ się dość restrykcyjnie czyli zgodnie z przepisami. Przekroczenie powyżej 10km/h jest rzadko spotykane. Oczywiście zależnie od stanu 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj