NBA: Wsad, który połączył LeBrona Jamesa z Kobem Bryantem

7
10730

W meczu przeciwko Houston Rockets, LeBron James wykonał w kontrze wsad, który do złudzenia przypominał coś, co 19 lat wcześniej w tym samym miejscu zrobił Kobe Bryant.

To był doprawdy wyjątkowy moment. LeBron James dostał piłkę w kontrze i zakończył akcję soczystym windmillem. Zrobił to identycznie do Kobego Bryanta, przed 19 laty. Los Angeles Lakers przygotowali nawet specjalne wideo, które w bardzo transparentny sposób pokazuje skalę podobieństwa tego momentu.

Widziałeś kiedyś film „The 6th Man”? To sam Kobe dał mi ten wsad w kontrze – mówi LBJ. – Po prostu skoczyłem i to wymyśliłem… To niesamowite, że zrobiłem to niemalże tak samo, jak Kobe 19 lat temu. […] Mam teraz coś, czym będę połączony z Kobem na lata. Cieszę się, że zrobiłem to w koszulce Los Angeles Lakers – dodał.

Słowa Jamesa sugerują więc, że nie zrobił tego celowo i przed wykonaniem wsadu nie wiedział, że Kobe wykonał coś bardzo podobnego kilkanaście lat temu. Doprawdy zdumiewające.

Walentynkowa promocja w oficjalnym sklepie Nike

NBA: Liga nie ukarze Damiana Lillarda. Podwójne standardy?


7 KOMENTARZE

  1. Ale z tego Lebrona to kłamliwa szuja.Byle pod publikę gada jak zwykle kłamstwa… Lepiej by nawiązał w pierścieniach do Kobasa,a nie gadał jak polityk…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj