test123
Strona główna NBA NBA: Westbrook zmienia podejście do mediów

NBA: Westbrook zmienia podejście do mediów

2
NBA: Westbrook zmienia podejście do mediów

Przez lata Russell Westbrook przyzwyczaił nas do tego, że raczej nie przejmuje się tym, jak opiszą go dziennikarze. Efektem tego są liczne i śmieszne wystąpienia rozgrywającego przed kamerami.

Wystarczy pobieżnie przeszukać popularny serwis z filmikami, aby znaleźć perełki z udziałem Westbrooka. Od słynnego „What?”, przez odpowiadanie na każde pytanie tym samym słowam aż po ciągłe proszenie o kolejne pytanie.

Jednak grając w Houston, Westbrook zdaje się inaczej podchodzić do tej kwestii. Coraz rzadziej można natrafić na zabawny wywiad z udziałem 31-latka.

Przez lata pozwalałem mediom kreować wizerunek poprzez moje wypowiedzi, broniłem się w ten sposób. Koniec z tym – powiedział Westbrook w trakcie dnia dla mediów podczas All-Star Weekend.

Rozgrywający przyszedł na konferencję ze swoim synem – Noahem. Westbrook wyglądał na rozluźnionego. Wydaje się, że zmienił podejście do kwestii związanych z mediami, a ojcostwo może mieć na to spory wpływ.

Cieszę się, że może mnie zobaczyć również w takiej scenerii. Zna mnie tylko jako ojca i to wszystko, na czym mi zależy. To dla niego zabawa. Chcę, aby był szczęśliwy, niezbyt obchodzi mnie moja własna osoba. Niech ma szansę poznać nowe rzeczy – dodał Westbrook.

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
PJW
PJW
16 lutego 2020 20:38

Trochę nie na temat, ale w czas…
Nagroda MVP meczu gwiazd ma zostać nazwana imieniem Kobe Bryanta, ogłosił to już Adam Silver.
Według mnie bardzo fajny i najbardziej sensowny pomysł spośród wielu innych, raczej chybionych sposobów uhonorowania go.
Jeśli dobrze pamiętam to KB był chyba 4xMVP ASG.

Magic
Magic
17 lutego 2020 10:28
Odpowiedz  PJW

Stary, to już wiadomo od co najmniej 2 tygodni…

Newsletter PROBASKET

Raz w tygodniu wysyłamy Czytelnikom PROBASKET wyjątkową wiadomość. Dołączysz?