To z pewnością jedna z najgorętszych plotek w NBA. Od dawna bowiem mówi się o dużym zainteresowaniu Giannisem Antetokounmpo ze strony Golden State Warriors. Teraz ekipa miałaby mieć interesujący pakiet, który skłoniłby Milwaukee Bucks do rozważenia tego scenariusza.


W tym momencie wszystkim może się wydawać, że taka decyzja ociera się o kategorię science-fiction i nie ma mowy, by Milwaukee Bucks kiedykolwiek pomyśleli o handlowaniu swoją największą gwiazdą. Ta perspektywa może się jednak zmienić, gdy Bucks nie dostarczą Grekowi drużyny gotowej do walki o mistrzostwo. Taką dysponuje w tym momencie, ale trudno powiedzieć, co przyniesie przyszłość, a Golden State Warriors chcieliby być w niej alternatywą.

Mówi się, że już dysponują pakietem, który mógłby się wydać Bucks interesujący. Mowa o połączeniu potencjalnego pierwszego wyboru w drafcie z Andrew Wigginsem. Te dwa “zasoby” miały powędrować do Wisconsin za jednego z najlepszych graczy w lidze, który łącząc siły ze Stephenem Currym i Klayem Thompsonem miałby przywrócić Warriors w dokładnie to samo miejsce, w jakim byli, gdy dołączył do nich Kevin Durant.

Giannis latem 2021 roku może opuścić Bucks, gdy trafi na rynek wolnych agentów jako niezastrzeżony wolny agent. Teoretycznie zespół ma możliwość podpisania z zawodnikiem 5-letniego super-maksymalnego przedłużenia kontraktu, które zapewni mu aż 254 miliony dolarów! Co jednak w przypadku niepewności Antetokounmpo wobec kontynuowania kariery w Milwaukee? Wówczas mogliby stracić gwiazdę bez jakiejkolwiek rekompensaty. Dlatego mogą rozważyć handlowanie zawodnikiem.

Wiele zatem będzie zależało od tego, jak dla Bucks ułoży się zarówno końcówka tego sezonu (jeżeli w ogóle zostanie dograna). Bucks chcieliby zakontraktować Giannisa już teraz, by w rozgrywki 2020/2021 wchodzić bez poczucia presji. Grek musi zatem myśleć o swojej przyszłości. Czy będzie skłonny związać się na długie lata z organizacją, która nie da mu stuprocentowej gwarancji odniesienia sukcesu? Warriors wskazali już na swoje zainteresowanie zawodnikiem i mogą do tego uparcie dążyć. Skoro udało się z Durantem…

NBA: Które ekipy mają zgodę na powrót? Powstał chaos…Subscribe
Powiadom o
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pawel
pawel
7 maja 2020 17:03

Nie ma takiej opcji.A nawet to kawhi odpocznie pół sezonu ,wypłacze kolejną gwiazdę i zdobędzie mistrzostwo

pawel
pawel
7 maja 2020 18:22
Odpowiedz  pawel

co za ci.. z ciebie lamusie podszywacz,masakra ,nie dość że sto nicków to jeszcze chcesz się podszywać pode mnie ci..o ,musisz być strasznie gnojony w realnym świecie,w dodatku strasznie cię tu gnoję i twoją upośledzoną pisownie ,więc nie dziwie się ,że stosujesz takie tricki : ).

Kuba
Kuba
7 maja 2020 21:09
Odpowiedz  pawel

Sam sobie odpisujesz?Może czas odwiedzić lekarza?

Kuba
Kuba
7 maja 2020 21:30
Odpowiedz  Kuba

Wypierdalać podszywacze.

pan egiryk
pan egiryk
7 maja 2020 21:05
Odpowiedz  pawel

pawel ci zazdrości, bo umiał wymyślić tylko jeden nick, a ty masz sto 🙂

pawel
pawel
7 maja 2020 22:25
Odpowiedz  pan egiryk

Kurde tyle nicków a to ciągle ten sam pajac,podszywacz juz tam nie próbuj bawić się w mądrego, no chyba że jesteś takim idiotą i myślisz, że każdy pomyśli ze 1 wpis i 2 to ta sama osoba ,jak ktoś ma więcej niż 16 lat jak ty i stać go na komp stacjonarny, to widzi że pierwszy Paweł to gość a drugi (czyli ja)to zarejestrowany użytkownik.Nie myśl że każdy jest takim idiotą tutaj jak ty .

Pat
Pat
7 maja 2020 17:21

Nie wrzucajcie takich tekztow, bo „Kuba”przejdzie zalamanie nerwowe 😀

micsly
micsly
7 maja 2020 17:21

Tak tak. Oddadzą top3 NBA za totalną niewiadomą jaką jest tegoroczny draft i przepłacony niewypał.

icenumerocinq
icenumerocinq
7 maja 2020 18:03

Durant to jeden wielki kompleks. Dlatego poszedł na skróty i dołączył do najlepszej drużyny na Zachodzie. Giannis sprawia odwrotne wrażenie także ciężko uwierzyć w takie plotki. Choć to, że może opuścić Bucks jest prawdopodobne, chociażby ze względu na lokalizację.

pawel
pawel
8 maja 2020 04:15

Milwaukee sie nie zgodzi, nie ma szans

Izrael
Izrael
8 maja 2020 08:32

Jest mowa ! Więc jak to nie ma mowy ,? Jest mowa,jest spoko opcja : ) ( :

Izrael
Izrael
8 maja 2020 08:35
Odpowiedz  Izrael

Dobrze że Decyduje tu Ktoś Większy niż pogłoski i spekulacje.

GU49x
GU49x
8 maja 2020 08:41

Artykuł typu: Co jak Tusk z Kaczyńskim się pogodzą i podbiją Rosję?

NBA
NBA
9 maja 2020 06:50

Jest taka możliwość i była już kiedyś o tym mowa bo Giannis i Curry są z jednej agencji Octagon Basketball więc mogą próbować go urobić.