Gwiazda Milwaukee Bucks – Giannis Antetokounmpo – zapowiedział, że zemści się na swoim wczorajszym rywalu. Chodzi oczywiście o Morio Hezonje, który w meczu Bucks – New York Knicks najpierw wsadził piłkę nad Grekiem, by później nad nim przejść. Antetokounmpo wziął to bardzo do siebie.


Chorwacki skrzydłowy zrobił to oczywiście po to, aby jeszcze bardziej pobudzić kibiców zgromadzonych w Madison Square Garden. Giannisowi nie przypadło to do gustu, komentując całą sytuację podczas pomeczowych wywiadów:

Następnym razem uderzę go pomiędzy nogi – powiedział gwiazdor Bucks, który skończył spotkanie z 33 punktami i 19 zbiórkami. Nie uchroniło to jednak Kozłów od porażki 134-136.

Następne starcie obu ekip już podczas Christmas Day w Nowym Jorku. Hezonja nie był świadom niezadowolenia Giannisa. Zauważył jednak, że trybunom jego zachowanie się spodobało:

Jeśli odczuwasz strach, to lepiej sobie odpuść. Nie chcę wyjść na gbura, ale jeśli się boisz, to nie jest miejsce dla Ciebie, nie odnajdziesz się w Nowym Jorku, nie odnajdziesz się w tym zespole – skwitował sytuację Chorwat.

NBA: Według legendy Bulls Durant powinien odejść z Warriors


Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Noreaga
Noreaga
2 grudnia 2018 13:28

Hezonja szacun.Brakuje charakternych graczy jak to kiedyś bywało.A druga sprawa.Czy on na niego nadepnął nawrzucał mu.Co ten Grek taki delikatny.

icenumerocinq
icenumerocinq
2 grudnia 2018 14:12

Nareszcie jakaś rywalizacja pomiędzy zawodnikami, bo tych przyjacielskich misiów po meczu nie da się oglądać. Całe szczęście, że NBA jeszcze nie karze technicznymi takich zachowań. Teraz Giannis powinien przyszykować się na rewanż i tak jak zapowiada odpłacić się fantastycznym meczem. Czekamy.

xionc
xionc
3 grudnia 2018 10:02

https://www.youtube.com/watch?v=ZOGzRN7WpYg
tu akurat faul był na Mariu H, powinno być +1, fakt przeszedł przez niego, ale przynajmniej nie nad głową
to teraz Greek będzie polował na „poster dunk”

Michal
Michal
3 grudnia 2018 11:03

Z freaka to niezly glupi miesniak jest sadzac po jego wypowiedzi

Olko11
Olko11
3 grudnia 2018 20:53

Biały gracz, po wsadzie, spostrzegł przeszkodzę leżącą na parkiecie, dokładnie przyglądnął się przeszkodzie, a następnie wysokim krokiem przeszedł nad nią i celebrował zdobycie dwóch punktów.

Czarna społeczność: WHITE TRASH!! WHITE GAY!! YOU POKE THE WRONG NIGGA!! THAT HEZONIA IS A LOSER!!