Trener Houston Rockets potrzebował chwilę odpocząć. Wykryto u niego wirus, który wywołał wizytę w szpitalu. Szkoleniowiec powinien wrócić do drużyny jeszcze przed rozpoczęciem fazy play-offs. 


Chodzi o wirus jelitowy, więc bardzo nieprzyjemna dolegliwość. Mike D’Antoni trafił na kilka dni do szpitala i wszystkie zadania zlecił swojemu sztabowi. Sprawa nie jest mimo wszystko poważna i powinien powrócić do swoich obowiązków przed rozpoczęciem play-offów. Przed Houston Rockets najważniejsza faza bieżącej kampanii i brak head-coacha zrodziłby spory problem.

67-latek stracił trzy ostatnie mecze swojej drużyny. Obowiązki pierwszego szkoleniowca przejął defensywny koordynator – Jeff Bzdelik. Rockets po drodze wygrali z Phoenix Suns i New York Knicks. – Szczęśliwie mamy w swoim sztabie znakomitych asystentów, którzy doskonale wiedzieli, jak sobie poradzić w takiej sytuacji – mówił James Harden.

– Uwielbiamy Mike’a i chcemy, by wrócił jak najszybciej może. Najważniejsze jest jednak jego zdrowie. My musimy zrobić wszystko, by grać na miarę naszych możliwości – dodaje lider rotacji. Bzdelik po sezonie 2017/2018 odszedł z Rockets, bo chciał skorzystać z uroków emerytury. Jednak po słabym starcie drużyny do bieżącej kampanii, Rox namówili Bzdelika do powrotu, co było kluczową decyzją dla drużyny.

Duet D’Antoni i Bzdelik doskonale się uzupełnia, ponieważ Mike dba przede wszystkim o efektywność ataku, a Jeff stara się łatać wszelkie dziury w obronie. Połączenie ich umiejętności i doświadczenia będzie bardzo ważne w kontekście wyciągnięcia maksymalnego potencjału z rotacji Rockets już przeciwko rywalom w fazie play-off.

Koszulki Duranta i Curry’ego w dobrej cenie! Za chwilę koniec wyprzedaży w Nike!Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jehowy
Jehowy
9 kwietnia 2019 15:33

Z byle sraczką do szpitala 😀

Kamilbolt
Kamilbolt
9 kwietnia 2019 17:13
Odpowiedz  Jehowy

Ty się nie śmiej, bo takie coś – choć krótkotrwałe – paskudnie potrafi uprzykrzyć funkcjonowanie. No i nie musi to być byle sraczka, a np. jelitówka.

Kamilbolt
Kamilbolt
10 kwietnia 2019 09:47
Odpowiedz  Kamilbolt

PS. ja parę razy miałem sytuację, w której zwymiotowałem przez następne 20 parę godzin, więc wiem z autopsji, że z takimi rzeczami – zwłaszcza przy stanie zapalnym żołądka przy źle funkcjonującym woreczku żółciowym lub innym narządzie – nie ma żartów, ty zaś Jehowy najwyraźniej nie wiesz, o czym w ogóle mówisz.
Przeżyj chociaż godzinę czegoś takiego, żeby zobaczyć, co się dzieje z człowiekiem w takim stanie, to wtedy pogadamy.

MasterZen
MasterZen
9 kwietnia 2019 17:12

Przeczytałem”wirus, który wywołał wizytę w szpitalu” i mi się odechciało dalszej lektury.

Kork von Donnersmarck
Kork von Donnersmarck
9 kwietnia 2019 17:39

„…wirus, który wywołał wizytę w szpitalu.” to TOTALNE MORDERSTWO. Każdy językoznawca/polonista lub tez osoba, która zgłębiła „tajniki” używania języka polskiego w zakresie szerszym niż trzecia klasa szkoły podstawowej, natychmiast zejdzie na zawał. Wtórny analfabetyzm społeczeństwa jest faktem, niestety; posługiwanie się językiem polskim nawet na podstawowym poziomie stanowi jak widać rzecz przerastającą przeciętnego Polaka. Ręce opadają, nogi puchną, rozum eksplodował – nie wywoławszy jednak wizyty w szpitalu…

Kamilbolt
Kamilbolt
9 kwietnia 2019 22:18

Bo nauczyciele „psia ich mać” wolą robić polityczną zadymę na zamówienie Schetyny, byle tylko Kaczyńskiemu przed wyborami zaszkodzić i co? Lepiej po tym na pewno nie będzie 😉

Kork von Donnersmarck
Kork von Donnersmarck
10 kwietnia 2019 07:40
Odpowiedz  Kamilbolt

Nauczyciele nauczycielami – rozgoniłbym to egocentryczne towarzystwo pałami – ale też sami uczniowie prezentują żenująca postawę. Dziś nikogo nie obchodzi nic poza swoim smartfonem i 50 kontami na portalach społecznościowych; ludzi nie interesuje nauka, nie interesuje ich poszerzanie wiedzy, nie są ciekawi świata. Mało tego – z ignorancji, dyletanctwa, obskurantyzmu i intelektualnego wstecznictwa, czynią cnotę! Nawet tutaj, wystarczy spojrzeć ilu jest zadowolonych, wręcz dumnych, ze swojego żenującego poziomu. Jeszcze potem taki abderyta musi przecież zakrzyczeć i powyśmiewać kogoś, kto w przeciwieństwie do niego nie używa wulgaryzmów i wie „nieco” więcej na ta temat otaczającego świata. Polska i Polacy to intelektualna… Czytaj więcej »

Kamilbolt
Kamilbolt
10 kwietnia 2019 09:42

Ano uczniowie, a zwłaszcza uczennice – jak widzę głupie panny, które idą wlepiając się w ten telefon i nie patrzą w ogóle przed siebie ani wokół siebie, to aż mnie coś bierze. Panny same proszą się o to, aby przy pasach zostać przeoraną przez samochód. Dzisiaj taką jedną blondynkę nastraszyłem klaśnięciem to po krótkiej wymianie zdań mi tylko odburknęła, że „to nie autostrada, tylko chodnik”. Ech, szkoda gadać.No ale jacy nauczyciele, tacy uczniowie.