NBA: Największe błędy sędziów w sezonie 2018/2019

3
1867

W sezonie zasadniczym NBA rozgrywanych jest 1230 meczów. Tak jak zdarzają się spektakularne widowiska, zacięte końcówki, niesamowite rzuty na zwycięstwo, tak samo czasem zdarzają się błędy sędziowskie. Pomylić się może każdy i nie ma w tym nic dziwnego. Problem pojawia się jednak wtedy, kiedy zła decyzja sędziów ma swoje dalsze konsekwencje, które odmieniają losy spotkania, a czasem odbierają jednym szansę na wygraną.


Niezrozumiałych i błędnych decyzji było w tym sezonie kilka. Potrafiły wzbudzić ogromne kontrowersje, frustrację, a czasem śmiech.

Na tym ponad 30-minutowym filmiku zobaczycie największe błędy sędziów z sezonu 2018/2019.

Tylko dla wtajemniczonych i czytających uważnie 🙂 Założyliśmy na Facebooku specjalną grupę dyskusyjną dla czytelników i przyjaciół PROBASKET.

Grupa jest zamknięta, ale zapraszamy do niej wszystkich pozytywnych fanów NBA – https://www.facebook.com/groups/probasketpl/ – to ma być miejsce, gdzie będziemy dzielić się spostrzeżeniami i wymieniać doświadczeniami. Dołącz do grona pozytywnych fanów NBA.

Czy wiesz, że na stronie PZBUK możesz oglądać mecze NBA NA ŻYWO?

Dostęp do transmisji meczów NBA na stronie PZBUK ma każdy zarejestrowany użytkownik, który ma minimum złotówkę na koncie gracza. Transmisje są dostępne zarówno w przeglądarce na komputerach, jak i w telefonach komórkowych. Mecze NBA są z oryginalnym amerykańskim komentarzem – zdarza się, że mecz jest bez komentarza.

Jeśli chcesz skorzystać z możliwości strony PZBUK, to zwróć uwagę na specjalną ofertę powitalną.

Jeśli postawisz swój pierwszy zakład za minimum 50zł i po kursie 1,8 lub większym, to niezależnie od tego czy ten zakład wygra czy przegra, przy kolejnym logowaniu dostaniesz od PZBUK dodatkowy darmowy zakład o wartości 50zł – do wykorzystania oczywiście w serwisie PZBUK.

Co ciekawe PZBUK jako jedyny bukmacher na rynku nie ma warunków obrotu dla darmowego zakładu. Czyli, jeśli zagrasz za minimum 50zł po kursie co najmniej 1,8, to przy kolejnym logowaniu otrzymasz darmowy zakład 50zł – wszystkie wygrane z niego możesz od razu wypłacić na konto lub grać dalej, to będzie Twoja decyzja.

Aby korzystać ze strony PZBUK należy mieć skończone 18 lat.


Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Edi
Edi
9 kwietnia 2019 18:09

Sędziowie NBA niektóre błędy robią jakbyś premedytacją. Nieodgwizdywane kroki lub faule lub gwizdanie faulu w sytuacji w której go nie było są nagminne. Można popełnić błąd ale można się też do niego przyznać i zmienić decyzję. Jak paznokciem przekroczy ktoś linię to 5 min sprawdzają ale jak jest decydującą akcja i faul bądź nie to nawet nie spojrza.. największym problemem sędziów w NBA to brak bata nad nimi.czuja się bezkarni. Nonszalancja aż bije po oczach. Nic dziwnego że nie gwizdaja na największych imprezach bo są poprostu słabi.

tłoknr1
tłoknr1
10 kwietnia 2019 09:09

oślepłem , oślepłem , czy jeszcze kiedyś zagram na skrzypcach ………………dokładnie jak przedmówca , widać pełną premedytację w niektórych akcjach lub ignorancję . z całej machiny nba sędziowie to najsłabsze ogniowo , wręcz kompromitujące tą ligę ………….wystarczy popatrzeć na ncca , gwizdane wszystko , pełna profeska co do kroków i fauli , zero faworyzowania , czyli jednak można w stanach dobrze gwizdać

Adam
Adam
12 kwietnia 2019 15:08

We wszystkich dyscyplinach na najwyzszych poziomach rozgrywkowych wprowadzic „sedziego video” ,ktory bedzie mogl przerwac akcje w dowolnym momencie.A nie jakis narcystyczny koles jedną decyzją przewala miliony dolarow,kariery etc.No przeciez niektore tegoroczne techniczne, „faule” przy rzutach, 5 krokowe step backi,i Durant ratujacy pilke przed autem to jest smiech na poziomie rozgrywek podworkowych.Za rok Harden bedzie dostawal osobiste jak obronca bedzie na tej samej polowie boiska. (nie mam nic do Hardena,swietnie wykorzystuje przepisy i talent)