W nocy z 24 na 25 marca w Waszyngtonie odbędzie się kolejne spotkanie w ramach „Polish Heritage Night”. Data wydarzenia, którą zaplanował były koszykarz m.in. Washington Wizards nie jest przypadkowa. Do stolicy USA przyjedzie San Antonio Spurs z Jeremym Sochanem w składzie. Transmisję z tego wydarzenia będzie można śledzić na sportowych antenach CANAL+ oraz w CANAL+ online! Początek meczu dokładnie o północy.

Polska noc w NBA organizowana przez Marcina Gortata stała się już tradycją. Celem tego wydarzenia odbywającego się zazwyczaj podczas jednego z meczów NBA, jest przybliżenie amerykańskim obywatelom przede wszystkim polskiej kultury.

W związku z tym wydarzeniem, redakcja sportowa CANAL+ przygotowała wiele ciekawych materiałów, które już teraz możecie śledzić na kanale YouTube CANAL+ SPORT. Dodatkowo już dziś o 22:00 specjalne wydanie programu „Basket Office”, które w dużej mierze poświęcone będzie Polskiej Nocy.

Piątkowe przedmeczowe studio wystartuje na sportowych antenach CANAL+ i w CANAL+ online o 23:00. W trakcie wprowadzenia do meczu prezentowane będą wywiady z Marcinem Gortatem, Jeremym Sochanem, Mateuszem Klichem oraz zawodnikami obu zespołów. Oprócz tego pojawi się też relacja z wydarzenia w polskiej ambasadzie w Waszyngtonie czy rozmowy z polskimi kibicami obecnymi na tym wydarzeniu.

Sprawdź ofertę CANAL+ i oglądaj za 39zł miesięcznie.

Czy słuchałeś już najnowszego odcinka podcastu PROBASKET?

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments