Rozgrywający Boston Celtics Isaiah Thomas będzie mógł wystąpić w meczu numer 4 przeciwko Atlanta Hawks. Thomas podczas piątkowego spotkania uderzył w twarz Denisa Schrodera.


Całe zdarzenie miało miejsce w końcówce pierwszej kwarty. Thomas uderzył w twarz, biegnącego obok Niemca. Zawodnicy wymienili następnie ze sobą kilka mocnych zdań, za co otrzymali po przewinieniu technicznym.

Liga podjęła właściwą decyzję. Cieszę się, że nie zostałem zawieszony, ale teraz moje myśli są już przy następnym spotkaniu. Hawks narzekali na decyzję, ale to nie zależy ode mnie. Nieważne co zarządzili, ważne, że mogę grać– powiedział Thomas.

Swojego zadowolenia z decyzji nie ukrywał Marcus SmartKażdy cieszy się, że obyło się bez zbędnych zawieszeń.

Obrońca nie był pewny swojego losu aż do wczorajszego, popołudniowego treningu Celtów. Z drugiej strony, swojego rozczarowania nie ukrywał rozgrywający Hawks.

Dalej nie rozumiem po co to zrobił. Rzuciłem punkty, chciałem wrócić na własną połowę, do defensywy i wtedy on mnie uderzył. To nie ma nic wspólnego z koszykówką. Jeszcze przed rozpoczęciem play-off rozmawialiśmy z sędziami, takie zagrania równają się pewnemu zawieszeniu – powiedział Schroder.

Thomas rzucił we wspomnianym spotkaniu 42 punkty na 50% skuteczności. Trafił 5 z 12 rzutów za trzy oraz 13 z 15 rzutów wolnych.

https://www.youtube.com/watch?v=x7ryG82bl6M

NBA: Harden faulował Iguodalę!

[social title=”Obserwuj autora” subtitle=”” link=”https://twitter.com/DominikKoldziej” icon=”fa-twitter”]

[social title=”Obserwuj PROBASKET” subtitle=”” link=”https://twitter.com/probasketpl” icon=”fa-twitter”]


Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pawel
Pawel
24 kwietnia 2016 09:32

Kolejny błąd ligi! Zwykłe faworyzowanie niegdyś utytułowanego zespołu! Liga zdaje sobie sprawę , że bez tego kolesia już jest po serii!

Igni
Igni
24 kwietnia 2016 11:30
Odpowiedz  Pawel

Jasne, a Schroeder zupełnie przypadkowo biegł prosto w Thomasa, tak? I kolejny mecz co chwile w niego nie wpadał, poza akcją.. Polecam również faul Schroedera na IT w 4q, za który dostał flagrant 1, ciekawe jak sobie wyobrażał zgarnięcie piłki bez przywalenia w głowę

krysian
krysian
24 kwietnia 2016 11:18

Powinno być wolno raz dziennie Niemca w gębę walnąć 😉