NBA: Ta szafa z koszulkami robi wrażenie

0
1210

Piotr „Grabo” Grabowski zawodowo zajmuje się robieniem efektownych wsadów. Jednak oprócz tego prowadzi kanał na Youtube, na którym opowiada o kulisach wielu konkursów oraz przeprowadza wywiady z ciekawymi osobami. Jednym z jego ostatnich gości był Rafał Niewiadomski, który posiada całkiem sporą kolekcję koszulek meczowych zawodników NBA. W jednym z jerseyów znajdujących się w słynnej szafie grał sam Kobe Bryant.

Jak przyznał sam Piotrek: „Ten materiał powinienem nagrać dużo wcześniej, natomiast dopiero ostatnio zebrałem się i pojechałem do Rafała, by zobaczyć jakie perełki ma w swojej szafie. Spodziewałem się, że będzie miał ogrom koszulek meczowych, ale to co zobaczyłem, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Zbieram szczękę z podłogi do teraz”.

Piotrek Grabowski to profesjonalny dunker, od 2015 roku zajmuje się  wsadzaniem piłki do kosza. Pierwszy wsad wykonał w wieku 16 lat.

“Wszystko zaczęło się od tradycyjnego grania w kosza, ale moja koszykarska kariera nie była zbyt udana. Jestem osobą, która uwielbia być niezależna i dlatego postanowiłem spróbować swoich sił w dunkingu”.

“Wiele osób może się zapytać o co chodzi z tymi wsadami? Dunking to już osobna dyscyplina, w której skupiamy się już tylko na wsadach do kosza. Z roku na rok ta dyscyplina prężnie się rozwija i staje się coraz bardziej popularna. Coraz częściej jesteśmy zapraszani na róznego rodzaju konkursy oraz pokazy na całym świecie – Piotr “Grabo” Grabowski.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj