Zawodnik Oklahomy City Thunder Densis Schroder oraz P.J. Tucker, reprezentant Houston Rockets zostali wyrzuceni z parkietu w mecz play-off. Ostatecznie to zespół z Hardenem w składzie okazał się lepszy.


W połowie trzeciej kwarty doszło do incydentu, po którym sędziowie musieli interweniować. P.J. Tucker stawiał zasłonę dla Jamesa Hardena, lecz ucierpiał dosyć mocno w starciu z Dennisem Schroderem. Jak się później okazało, nie było to przypadkowe zderzenie.

Dennis Schroder uderzył zawodnika Houston Rockets w okolicach pachwiny. P.J. Tucker nie chciał pozostać mu dłużnym, więc momentalnie doskoczył do rywala. Wtedy zaatakował Schrodera w tył głowy, przez co sędziowie zdecydowali się usunąć z parkietu obydwu graczy.

To była nielegalna zasłona. Nie chcę tutaj bronić Dennisa. Po prostu próbując przedrzeć się przez tę zagrywkę, doszło do przewinienia. PJ Tucker słusznie wyleciał z parkietu za atak na Schrodera – podsumował Billy Donovan, trener OKC.

Mecz numer pięć w rywalizacji obydwu zespołów zakończył się zwycięstwem Houston Rockets. Udało im się wygrać z bardzo dużą przewagą. Najlepiej na parkiecie zaprezentował się James Harden, zdobywając 31 punktów.

W tej parze to na pewno nie koniec emocji. Rockets prowadzą 3:2, lecz mecz numer sześć wcale nie musi być tym ostatnim. Sytuacja Schrodera oraz Tuckera pokazuje, że zawodnicy będą walczyć do samego końca.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here