Derrick Rose ma jasny przekaz do osób, które już w niego nie wierzą. Nowy rozgrywający Minnesoty Timberwolves po prostu nie zwraca uwagi na opinie innych.


Były gwiazdor Chicago Bulls oraz ex-MVP, dzięki podpisanej umowie z Timberwolves, ponownie połączył siły z trenerem Tomem Thibodeau oraz byłymi kolegami z drużyny Byków – Tajem Gibsonem i Jimmym Butlerem. Przez ostatnie lata Rose z pewnością stracił wiele w oczach kibiców, ale stara się nie brać wszechobecnej krytyki do serca.

Możesz mieć o mnie różne zdanie. Możesz uważać mnie za kiepskiego, niepotrafiącego rzucać zawodnika, ale mnie to w ogóle nie rusza – stwierdził Rose. – Nic mi do tego. Jeśli tak czujesz, to już twoja sprawa. Jednocześnie jednak nie potrzebuję twoich pieprzonych upoważnień do gry. Wiem kim jestem i tego się trzymam. Szanuję twój punkt widzenia – dodał.

Rose w barwach Cleveland Cavaliers osiągał w tym sezonie średnio 10 punktów, blisko dwie zbiórki oraz 1.6 asysty na mecz. Wystąpił on w zaledwie 16 meczach, wszystko przez kontuzję kostki. Timberwolves to czwarty klub w karierze rozgrywajacego. Jednak jest to już jego trzeci przystanek w ostatnich trzech latach. Mimo 29 lat na karku, Rose przeszedł już w swojej karierze bardzo wiele – od kontuzji zaczynając, a na oskarżeniach o gwałt kończąc.

Cięgle tu jestem – kontynuuje swoją wypowiedź Rose. – To pokazuje jak mocnym psychicznie człowiekiem jestem. Cały czas gram, wciąż kocham koszykówkę. Mogę tu dalej siedzieć i tylko mówić. Chcę jednak udowodnić swoją wartość na boisku. Mam nadzieję, że pomogę drużynie w odnoszeniu zwycięstw – zakończył.

NBA: Kyrie Irving z urazem kolana

[social title=”Obserwuj autora” subtitle=”” link=”https://twitter.com/DominikKoldziej” icon=”fa-twitter”]

[social title=”Obserwuj PROBASKET” subtitle=”” link=”https://twitter.com/probasketpl” icon=”fa-twitter”]
6 KOMENTARZE

  1. Ehh… Niektórzy naprawdę powinni po prostu kozłować piłkę. Gdyby tylko dziennikarze im na to pozwalali… Trzymam kciuki Derrick! Kolejny raz.

  2. A co miał powiedzieć?Kazdy celebryta mówi że olewa opinie innych.Gra bo przepadnie hajs od adidasa gwałciciel jeden.Już i tak po nim.To chodzący szpital

    • Mam.Tyłek mnie boli po ostatniej wizycie pruchna Rosa.?A jeździć mogę po kim chce bo mamy w kraju wolność słowa.

    • Nie myl wolności słowa z prawem do wyzywania i obrażania dzieciaku.
      Jesteś idealnym przykładem człowieka, którym powinno się zabierać dostęp do internetu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here